Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. eski nicklerim hmochan ki şifremi kaybettim verdiğim mail adresimde silindi tekrar şifre alamadım.daha somra pofi ve hümoş da olmadı en son kendi adımla hümeyra diye üyeliğimi yeniledim

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

omerfarukzorlu
    Üye

SItenin sifreleme sisteminde bi hata var zannedersem. Ben de yuzde yuz emin oldugum sifremi girmeme ragmen siteye giris yapamiyorum. Sifreyi yanlis yazinca hata veriyor ama dogru yazinca sanki hicbsey yapilmamis gibi ayni sayfayi aciyor.

3. işte doğru girdiğinizde aynı sayfayı açıyor ya orada F5 ile yada yenile butonuyla sayfayı yenilediğinizde giriş yapılma ekranı geliyor. Aslında giriş yapıyorsunuz ama teknik bir arızadan dolayı giriş yaptığınızı göremediğiniz için sorun oluyor. Bu sorunu malesef bende oldukça sık yaşıyorum.

4. aaammaaaan okadar sorun kadı-kızında da olur canım :)

5. duruma açıklama getireyim. olay kullandığımız cache sistemiyle ilgili. forumda cache olmadığı için, forumdan giriş yaparsanız bu problemle karşılaşmazsınız. ana sitede, giriş yaptıktan sonra da sayfa cacheden yüklenebileceği için, login olmanıza rağmen, yine login olmamış gibi görünebilirsiniz. f5 ya da ctrl+f5 ile sayfayı yenileyebilir, ya da direk forumdan giriş yapabilirsiniz.

6. acaba diğer isimlerim (yani kullanıcı hesaplarım) (humeyra) bu ismimle birleştirilebilirmi? eğer birleştirilirse bana bilgi verilebilirmi ?şimdiden teşekkür ederim. birleştirildiyse burdan haberdar edin lütfen :)

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  7. Yani daha önce kullandığın kullanıcı hesaplarıyla yaptığın yorumların vs bu kullanıcı adına devredilmesini mi istiyorsun?
    Bildiğim kadarı ile bu mümkün değil malesef... Ama daha teknik bilgi için bir bilene sormak gerek :)

8. evet sinem ben münkünse demiştim bilgin için sağol arkadaşım:)

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS