Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya.org

1. User has not uploaded an avatar

proxystar
    Pasif

Sayin Moderatorler ozellikle forumla ilgili teknik bilgiler istiyoruz.Gelen ve giden ozel mesajlari asla silemiyoruz.Bu konuyu mutlaka aciklarsaniz sevinirim.Her taraf ozel mesaj oldu.Bir cok sitede istediginde siliyorsun.Burada silemiyoruz...Bu konuyu mutlaka acikalarsaniz sevinirim.Saygilar

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. prettycat

prettycat
    Moderatör

Ayrıca başlıksız mesajlar okunmuyor ve yeni ileti olarak kalıyor...

3. Gerekli düzenlemeleri yaptım. Mesajları silebilirsiniz, bundan sonraki mesajlar için otomatik başlık eklemesi de yapıyor. Önceki başlıksız mesajların başlıklarını da "basliksiz" olarak güncelledim.

4. Gönderilen mesajlar silinebiliyor mu?

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  5. Mesaj yazıldıktan sonra, belli bir süre içerisinde düzeltme yapılabilir ya da içeriği silinebilir fakat bu süre geçtikten sonra mesajlar silinemez. Yazılan mesajlar site kurallarıyla çeliştiğinde yöneticiler tarafından silinebilir. Yazılan mesajlara yazılan yanıtların olması ve aradan mesaj silindiğinde kopukluk ve konu anlamı farklılaşağı, ve moderatörlerin bir üyenin tüm mesajlarını silmek için ayıracak boş vaktinin de bulunmaması gibi nedenlerden dolayı

ben üyelikten çıkıyorum / mesajlarımı silin
    benzeri mesajlar dikkate alınmaz.

6. masato

masato
    Üye

benimde bir sorum olacaktı . sorduğumuz sorular neden kilitleniyor ?

7. aynı mesajı farklı konular altında yazdığın için, mesajları düzgün yazmadığın için, ve yazdığın mesajların bir kısmının konu ile alakasız mesajlar olmasından dolayı bazı mesajlarını sildim ve kilitledim.

8. kizildeniz

kizildeniz
    Üye

Sayin yonetim ,

Mesajlari kilitlemenizi ,silmenizi ve hatta uyeyi pasiflestirmenizi anliyorum.Sizin forumunuzdur sizin tercihinizdir.Koydugunuz kurallar var uymak durumundayiz. Ama Caresizim diye konu basligi acan sonrada kafama sikarim diyen sonrada bu konuda amma amacindan uzaklasmis diyen adamin dediklerini yapmaniza sasirdim dogrusu.Cunku onun sorusunu ciddiye alip verdigimiz cevaplar uctu(ki mod da cevap verdi demekki soru ciddiydi.) daha beteri birde camur yedik.ayrica baska bir konuyu da kilitlettirdi size (ne guzel tarihi bir cevap hazirlamistim).
    Bu konuda daha alternatif bir cozum bulamazmisiniz?Haklisiniz mesgulsunuz,haklisinz her yaziyi bastan kontrol edemezsiniz,haklisiniz yazmayiveririz olur biter.Ama o zaman forumda anlamsiz olmazmi?

9. masato

masato
    Üye

anladım thailan bundan sonra daha dikkatli olurum. yazdığın cevap için teşekkürler

10. "caresizim"k onu başlığında , ben konudan falan sapma görmedim, ama arkadaş konunun silinmesini istiyordu , sonucta onun özel hayatı ile iligili bir başlıktı, daha fazla okunsun istememiş olabilir. Bende konuyu açan o olduğundan ve silinsin istediğinden sildim. Başka biride açtığı konu silinsin iste yine silerdim. Birde ayrıyaten bazen konuların atık kavgaya dönüştü durumlar oluyor onları ya kitliyoruz yada gereksiz bir konu ise siliyoruz.

Yani konular iki sebepten siliniyor.
    1)Konuyu acan kendi istiyor.
    2)Forum kurallarına uymazsa. (örneğin bir mesajın hem konu olarak acılıp , hem de diğer konu başlıkları altında yazılırsa , ya mesajı yada konuyu siliyorum)

1)konu kilitleme olayında da konu artık kavgaya dönüşürse, o gibi durumlarda kitliyorum.

okadar. Başka birşey yaptığım yok

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS