Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. User has not uploaded an avatar

liberiangirl
    Üye

Arkadaşlar birkaç ay içerisinde japonyaya gezi amaçlı çıkmayı düşünüyordum yeşil pasaportum hazır.Fakat 1-2 haftalık gitmektense hani derler ya tadı damağımda kaldı öyle olsun istemediğim için ,

bende orda özel amaçlı dil kursuna yazılmaya karar verdim.Hem bu çok sevdiğim insanların lisanını öğrenirim hemde orda daha uzun kalmış olurum

fakat ;
    biliyorsunuz bu hiçte ucuz değil !
    sizce japonca dil yeterlilik sınavını kazanmanın bana iş olanakları açısından bir faydası olur mu ? Çünkü ben anadolu üniversitesi bilgisyar işletmenliği mezunuyum
    benim bölümümle hiçbir alakası yok :(

benimle bilgilerinizi paylaşın lütfen
    teşekkürler. :-)

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

liberiangirl
    Üye

neden kimse birşey yazmıyor arkadaşlar :((
    güncel lütfen.

3. User has not uploaded an avatar

omerfarukzorlu
    Üye

Dil ogrenmek her zaman bir ise yarar diye dusunuyorum. Dili bir yerde kullanmasan bile dil ogrenirken muhakeme kabiliyeti ciddi derecede artiyor. Is olanaklari konusunda cok fazla birsey diyemem, o sadece dille degil kisinin diger ozellikleri ile de alakali bence.
    Japonyada kisa donemli Japonca kurslarinin cok guzel programlari var. Oglene kadar japonca dersi ogleden sonra cesitli aktiviteler ve haftada bir iki gun turistik yer gezimi gibi. Bazilarinin yurt imkani da var.
    Japonya yeterlilik derken 4kyu ya da 3kyu u kasdediyorsan bunlarin is icin bi faydasi olacagini sanmiyorum. En az 2kyu seviyesinde alman lazim. Bunun icin de sitenin resmi sayfasinda 600 saat japonca dersi almak tavsiye ediliyor. Japonyada bir iki ay kursa gidip ustunu kendin calisarak da tamamlayabilirsin.

4. User has not uploaded an avatar

liberiangirl
    Üye

tesekkür ederim ömer bir tek sen ilgilendin

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS