Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » İş / Ticaret

1. AiSeRu

AiSeRu
    Üye

ozellikler:
    bekar:(kesinlikle bekar olmalimis..patron istegi)
    ingilizcesi olan:
    ogrenci:(japonyada okumak isteyenler ilk tercih..
    veya uzun sure japonyada calismak isteyenler..vize patron tarafindan yardimci olunacak..)
    turk kebapcisina yakin..osaka merkezde otel elemani araniyor..
    not: maasi bilmiyorum kendiniz konusup anlasacaksiniz..
    gercekten bekar,ogrenci veya uzun sure kalmak isteyenler mesaj atsin,otelin numarasi,email adresini vericem..kendiniz goruseceksiniz..
    ben sadece bir araciyim..bugun benden rica etti kendisi bende iletirim turk genclerimize dedim..

yer ve yemek otel tarafindan karsilanacaktir..direk otele yerleseceksiniz(personel bolumune yani:))

13 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

annka
    Üye

merhaba ben ali. yazdıgın olayla ilgileniyorum. yardımcı olursan sevınırım.

3. User has not uploaded an avatar

halitergl
    Üye

merhaba ben de Japonyada çalışmayı düşünüyorum yardımcı olabilir misiniz AiseRusan? E-MAIL ADRESİM: sevinirim yardımcı olursanız.

4. User has not uploaded an avatar

aoi
    Üye

2 aya kadar Osaka'da yasamaya gidiyorum.
    Daha öncede Fukuoka ve Nagasaki'de 1,5 yıl yasadım ve Osakada iş arıyorum.
    Üniverste mezunuyum ve Japonca-ingilizce biliyorum. Evlenecegim için Osaka'da yasiyacagim.
    bilginize...

5. User has not uploaded an avatar

aoi
    Üye

mail:

6. User has not uploaded an avatar

Korat
    Üye

Japonya benim çok istediğim yer. Orada yaşamayı ve çalışmayı istiyorum.
    Mail :

7. User has not uploaded an avatar

sakura
    Üye

Lütfen hayal kurmayı bırakın arkadaşlar; ben çoktan bıraktım. Japonya'ya girmek şans işi. Bir kere giremedikten sonra ömür boyu giremiyorsunuz. Onlarca tanıdığım insan var, hiç biri de giremedi. Kaliteli, zengin insanlar. İnşallah şans yanınızda olur ve hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Belki ben de günün birinde şansımı denerim.

Sevgiler ve saygılar

8. AiSeRu

AiSeRu
    Üye

gercekten bekar arkadaslar araniyor..cunku otel sahibi yer verecek..evinde bir bekleyenin olmamasi sartila bu is..ve isteyenler burda ozel mesaj varmi bilmiyorum ama varsa ozel mesaj gonderin basliga direk yazmiyorum adresi..
    buraya gelip is bulup evlenecek kisilere veremiyorum kusura bakmayin..ogrenci olup ogrenci vizesiyle kalmak isteyen veya cidden burda calisirsa patron vize almaniza yardimci olacak..
    ayreten ulkeye giris icin patron yardimida var..

9. AiSeRu

AiSeRu
    Üye

iki kisiye tel,email,web adres gonderdim..

10. User has not uploaded an avatar

anyandnobody
    Üye

merhaba siteye yeni uye oldum.ismim Sezgin Baloglu.27 yasindayim.amerikadan yeni geldim Turkiye ye.akdeniz universitesi turizm isl. ve otelcilik mezunuyum.amerika da HYATT REGENCY hotel new york da 1 yil yonetim staji yaptim.antalyada cok onemli otellerde gorev yaptim.bunlar arasinda Kempinski The Dome Hotel;Marriott Reanissance Hotel Sungate Port Royal Hotel(Turkiye nin ilk 7 yildizli oteli.Okulumu 2. olarak yuksek onur ogrencisi unvaniyla bitirdim.askerligimi yedek subay olarak tamamladim.4 yillik turizm otelcilik tecrubem var.ogrenciligim sirasinda okulumdan burs kazanarak Fransa ve Almanya ya staj yapmak icin gittim.almanca ve ingilizce biliyorum.beginner duzeyde de rusca biliyorum.
    JAPONYA DA calismayi cok istiyorum kucuklugumden beri merak ettigim bir ulke.umarim bu firsati bana tanirsiniz.olumlu yada olumsuz cevabinizi bekliyorum.adresim

11. AiSeRu

AiSeRu
    Üye

anyandnobody
    cidden cok tecrubeli ve basarili bir otelcilik bilginiz var..ama bukadar basarili bir otelciyi hak etmiyor bence bu otel..benim verdigim otel cidden kucuk ve basit bir otel..yani sizin gibi basarili bir turizimciye layik bir yer degil..bence boyle bir prestijle burda swiss veya hiltona basvursaniz %90 kabul edilirsiniz..benimkisi hostel demistim,bilgisayar,resepsion ve temizlik herhangisi veya hepsini yapacak birini ariyorlar sanirim..bunca referansinizi boyle ufak biryer icin kazanmamissinizdir sanirim;) ama isterseniz size swiss,hilton basvuru formlarini bulup basvuru yapmaniz icin bilgiler arastiririm..

12. User has not uploaded an avatar

era2050
    Üye

selam özel mesaj varmı bilmiyorum bulamadım. Japonya da yaşamak enteresan olabilir, uzun süre çalışmak isteyenler demişsiniz, gidersem geri dönmem zaten japon olur çıkarım :) Bana buradan ulaşabilirsiniz:
    tek soun ingilizcemin iğrenç olması. Daha önce otelde çalıştım.

13. User has not uploaded an avatar

anyandnobody
    Üye

oncelikle ovgulerinizi icin tsk ederim..gercektan japonyada calismayi cok isterim.food and beverage yani yiyecek icecek departmaninda da tecrubem var.bir restoranda da calisabilirim.benim icin dediginiz gibi swiss olur hilton olur yada iyi bir restaurant.is arastirmasi apabilir misiniz?
    tsk ederim ilginiz icin..mailinizi bekliyorum.saygilarimla..,

14. User has not uploaded an avatar

erkan
    Üye

slm nasılsınız adım erkan bekarım ve japonyada bir ömür calışmayı düşünüyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

15. User has not uploaded an avatar

erkan
    Üye

ben AiSeRu ya mesaj nasıl mesaj atacam bana yardımcı olrsan iyi olur sadece sana atabildiğim için attım gercekten ben cok istiyorum ne iş verirse yaparım lütfen teşekkürler

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla »

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS