Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » İş / Ticaret

1. User has not uploaded an avatar

muratster
    Üye

slm arkadaslar bende takılayım oltaya dedim bende calısırım japonyada bende is ararım ing. alm. ruscam var neis olsa yaparım benide alın japonyaya
    [email protected] mob.********

*Düzeltme (thailan): şahsi bilgileri vermek yasak.

13 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

nihon07
    Üye

selam benim adim ahmet. su an amerikadanin tennessee eyaletinde, knoxville ilinde MARRIOTT OTELinde f&b bolumunde calisiyorum. Universite hayatima Canakkale 18 Mart Universitesinde basladim. Daha sonra yatay gecisle Akdeniz Universitesine gectim ve 2006 Mayista mezun oldum. Ve universite surecinde japonca ve ingilizce ogrendim. Is tecrubelerimle japoncami gelismek icin japonyaya gitmek istiyorum. Ayrica dil okuluna yazilmayi istiyorum.. bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim.
    [email protected]

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  3. User has not uploaded an avatar

junfan
    Üye

Selam.. Eylülde Osaka'daydım.. Arkadaşlar girmek gerçekten çok zor Japonya'ya.. Geçerli bir nedeniniz yoksa oraya gitmek için şimdidden vazgeçin derim.. İnsanlar çok iyi ve onların Türk insanına güvenini lütfen kırmayalım..
    Benim Nara'da kız arkadaşım var. 8 gün kalabildim ancak çünkü işyerinden 10 gün iznim vardı.. Evlenmeyi düşünüyoruz ama evlenene kadar bir kaç ay Osaka ve çevresinde kalabileceğim yada çalışabileceğim biryer arıyorum. Yardım edebilecek varsa lütfen [email protected] adresine mail atsın..

4. User has not uploaded an avatar

sake23
    Üye

merhaba arkadaslar ben can.23 yasindayim ingilizce ve az japonca calistim.ascilik yapiyorum dunya ve japon mutfaklarinda cok calistim ve japonyada ascilik uzerune calismak istiyorum ve cok arkadasim var benim gibi yani ekip olarakta gidebilriz ve meslek bilgisi olarak herturlu garanti verebilirim yardim edeilecek var lutfen [email protected] veya ********

5. User has not uploaded an avatar

trkiye2007
    Üye

arkadaslar..bazi okudugum aciklamalarda japonyaya bir kere giremeyen daha giremiyor yazmis..benim tanidigim bir arkadas ilk giriste yakalandi..turist olarak gidecek ve oraya yerlesecekti..ama olmadi..ikinci deva denedi ve oldu..nasil mi soy ismini degistirdi..ve daha tedbirli gitti..10 senedir orda evlilik yapti..bence ümidini kaybetmemk ve kendine güvenmek..

6. Japonya'ya giremeyen veya sinirdisi edilen bircok Turk eskiden boyle yontemlerle tekrar giris yapmaktaydi. Kimisi soyadini degistirdi, kimisi ayni isme sahip baska birini bulup onun pasaportuyla giris yapti. Onlar yuzunden de giriste Turklere siki kontrol uygulanmaya basladi, turist olarak girmek isteyen tum Turkler giriste sorun yasar hale geldi. Ama artik Japonya'ya giriste parmak izi kontrolu yapilmakta. Isim veya pasaport degisikligi ile aldatmak artik mumkun gorunmuyor. Bunu asacak yeni yontemler bulmalari gerekiyor. Belki estetikle filan parmak izini tamamen degistirtenler (bilmiyorum mumkun mu) veya her giris yaptiginda birer parmagini kesenler cikabilir. Ama kesik parmak giristeki gorevliyi killandiracaktir tabii, dikkatli olmalari lazim.

7. fotograf kaydi alinmasi da cabasi.. gorevimiz tehlike dizisindeki gibi yuzunuzu degistirirseniz belki kolaylasir..

8. benim ingilizcem çok iyi yaponyada yaşayabilirim 28 yaşında bekarım orhan [email protected]

9. User has not uploaded an avatar

hlyaakyldz
    Üye

merhaba aıseru.hulya ben .japon dılı 3 sınıf okuyorum..yazdgn ıs fırsatı dıkatımı cektı bana da ulaşabılecegım bır maıl adresı vs yolayabılırmısın [email protected]

10. User has not uploaded an avatar

bahadirkolerkilic
    Üye

gelin ve gorun:)

11. User has not uploaded an avatar

iso42alanya
    Üye

ben su an osaka dayim ve ise ihtiyacim var.burda yasamak ve calismak istiyorum.mail adresim [email protected]

12. User has not uploaded an avatar

trkiye2007
    Üye

merhaba arkadaslar..arastirmalarima bakilirsa gitmek basit..ama orda sana yardim edecek birinin olmasi sart..tabii o insana güvende sart..orda tanidigim bir arkadasim var...1 senedir orda..onu cok yakin kan bagi olan birisi götürdü..orada calisiyor..ama o yakini onun parasini tam vermiyor..ve tehdit altinda..o da ne yapsin boyun büküp aldigi paraya kaliyor..aman dikkat..keske bir japon arkadasim olsaydi..ama bulamiyorum..

13. User has not uploaded an avatar

emrex
    Üye

kimmis o arkadasin nerde??

14. User has not uploaded an avatar

trkiye2007
    Üye

merhaba emrex...neden sordun ki..taniyormusun yoksa. :))
    kendisi bir senedir orada..ama isim vermem...msn d görüsüyoruz..ama dedigim gibi onunda böle bir sorunu var...her neyse dikkatli olmak sart..güven lazim

15. User has not uploaded an avatar

turkey2007
    Üye

AiSeRu
    slm ben antalyada turizm le ilgileniyorum burda yaşıyorum evet bende orya yerleşmek istiyorun lütfen banada yardımcı olursan çok sevinecem tşk ederi...AiSeRu

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla »

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS