Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya.org

1. User has not uploaded an avatar

independent
    Üye

Selam;
    Bilmiyorum henüz forum ne kadar üyeye sahip real yada sanal kullanıcı olarak,ama o gün bugüb müdür bilemiyorum,fakat göreceksiniz bir gün bize bugün kü halinden çok büyük olan bu oluşumun bir genel merkez binası olduğunu görür gibiyim,inşallah en büyük büyüme daha fazla aktivasyon,katılım ve tanıtım bunların hepsi 2010 japon yılında gerçekleşecek,bilmiyorum çokmu hayalperestim,ama ilk oluşumundan beri bu yapılanmaya çok güveniyor ve büyük bir kıvılcım görüyorum,birde öz eleştiri umarım en kısa sürede birde benim hayalimdeki şekilde gelişimine devam ederse bu yapılanma daha aktif katılacağım.
    Saygılarımla

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

omerfarukzorlu
    Üye

2010 yilinin Japon yili olmasi ozellikle ilgiyi artiracaktir. Fakat, japonya.org uye ve yoneticilerinin de birseyler yapmasi gerekir. Basit oyunlarin japonca sergilenmesi, gonullu rehberlik, homestay ayarlama gibi reel aktiviteler olabilecegi gibi. Japon yilinin resmi bilgilendirme siteleri disinda genis icerige sahip bir internet altyapisi da olabilir. Tabii bunlar hep beraber yapilacak istisarelerle verilecek olan kararlar.

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS