Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya.org

Kaynaksız ağır ithamlar

(2 posts)
  • 11 yıl önce Gakusei no Tanakan tarafından başlatıldı
  • serimu tarafından son cevap
  • (ilgili konu bulunamadı)

Etiketler:

,
  1. Gakusei no Tanakan

Gakusei no Tanakan
    Üye

Yazılanları okurken bazı uzun yazıların gerekli kaynakları belirtmeksizin çok genel ve ağır ithamlarda bulunduklarını gördüm. Yazık. Bir insan hakkında bile hüküm verirken delil istenirken bir millet bu kadar basitçe eleştirilememelidir. Değil ki yazılanlarda doğruluk payı yok sanılsın lakin dezenfarmasyon yazıları sadece zarar verir okuyana.

Bazı üst seviyelere getirilmiş üyelerde ise gereksiz bir sinir görmekteyim. Gereksiz sinir ve sorumluluk beraber yürümez. Ya birini ya diğerini tercih edeceksiniz. İster onyedi ister 47 yaşında olun.

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. Tespitlerin için teşekkürler, bu aslında foruma herkesin üye olabilmesi ve özgürce yazabilmesinden kaynaklanan; dolayısıyla ne dediğinden habersiz kişilerin de foruma rahatça yazabilmesinden kaynaklanıyor.

Etiketlemek forum kurallarına aykırı, ve bu mesajlar moderatörler tarafından direk silinebilir.

Seviyesiz kişiler için artık söyleyecek çok şeyim yok, önceden vaktim vardı yanıt yazıyordum, şuan bu türlü kişilerle uğraşacak vaktim yok. Zaten anlama yeteneğinden de yoksun olduklarından, siz birşeyler anlatmaya çalışsanız da anlamıyorlar. İnsanlara yararlı birşey yapmak varken, saçma sapan işlerle uğraşıyorlar.

Moderatörler konusunda görüşelerine biraz katılıyor, biraz katılmıyorum. Moderatörler bazen üyelerin görmediği, duymadığı olaylarla (küfürlü mesajlar, vb. gibi) da karşılaşabiliyor.

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS