Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Gezi

1. Arkadaşlar geçenlerde " http://epowerv4-1.amadeus.com.tr/TREK/Portals/trek/default.aspx " sitesine denk geldim. Bu sitede gitmek istediğiniz yeri seçiyorsunuz ve size en uçuz fiyattan en pahalı fiyata kadar nerdeyse tüm hava yollarının sefer fiyatlarını söylüyor. Site "Aktarmalı-Direk Uçuş" , "Tek yön - Gidiş Dönüş" seçenekler ile arama yapabildiğiniz gibi istediğiniz bir havayolu şirketine görede arama yapabiliyorsunuz.

Umarım işinize yarar

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. mathilda

mathilda
    Üye

çok teşekkürler

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  3. doo itashimashite

4. mathilda

mathilda
    Üye

henüz japonanın j sini bilmiyorum ve henüz japonyaya gitmedim:)

5. kalegsm

kalegsm
    Üye

www.ekobilet.com en ıyı sıtedır... qatarairways cok ucuzdur.. sanırım osakaya gıdıyor ucakları... ama kore havayolları da bana ucuz geldı... bılet bulmak ıcın bunların ınternet sıtelerıne gırın ve turk acentelerıne sorun... ucuz bılet ıedıgını soleyın.. hepsı bu

6. Yukarıda verdiğim siteyi tekrar vermişsin ama olsun , yinede sağol

7. kalegsm

kalegsm
    Üye

dogrudur senın verdıgın sıte degısık havayollarının cesıtlı fıyatlarla cesıtlı gunlerle secım yapmak ıcın guzel bır sıte .... ama sonucta en ucuz olan qatar ve kore ve emirates tir... sen onu belırtmemissin..mesela bazı ucaklar dırek tokyoya bazıları osakaya bazılarıda dıger sehırlere gıder... sonucta bahsettıgın sıtede verılen fıatlar herzaman dogru olmuyor.. bıcok kez ucak dolu dendi... o sıteden bulunacak ucakların fırmalarının ınternet sıtesındekı telefonlarıyla irtibat kurulması en dogru yontemdir...

8. kizildeniz

kizildeniz
    Üye

Kalegsm haklisin eger gelecegin tarih belli ise en iyisi acentadan fiyat ogrenmek.Ucuz fiyatlar genelde promosyon ucusu oluyor.Uzak mesafelerede genelde last minute de uygulamiyorlar.

9. Sitede aramalarda Çin havayolları en ucuz çıkıyor.

10. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

En ucuz havayolu sirketi emirates,malezya,kore,katar olarak biliyorum. Aktarma suresinin en kisa oldugu emiratesdir. Thy direk ucus yapar ama fiyatlar tuzludur

11. kalegsm

kalegsm
    Üye

kısa surelı gıdıs gelıste qatar en ucuz... ben osaka ıcın 546 euroya bılet buldum... ama ben fukuokadan japonyaya gırcem... conku arkadas osakaya gıderse benı karsılamak ıcın onun 300-400 euro vermesı gerek... ama koreyı secersem fukuoka ucagı var ve arkadasımında osakaya gıdıp 400 euro vermesıne gerek yok..benım bılet 880 euro ama bana benım durumum ıcın uygun geldı.. yanı secılecek ucakların yere tarıhe secılmesı ve mutlaka ucagın turk acentsılyle konusulması cok ıyı olur...... ayrıca kore havayollarını buyuk japon sehırlerı ıcın 550 euro yaklasık 800 usd euro gıdıs donus bılet promosyonu var... sormakta fayda var... thy 1500 usd den asagı ucuzmaz...aqatar tokyo ve osakaya 700 euro cıvarında goturur... emırates genelde 850 euro cıvarı... ama dedım gıbı zaman konusunda esneksenız... 600 euroya herzaman bılet bulabılırsınız...

12. mathilda

mathilda
    Üye

ben hiroşimaya gideceğim için istanbul'dan osaka'ya gitmeye karar verdim.tokyodan biraz daha ucuz biletler genel olarak.qatar 850€ civarı evet. thy düşündüm ama osaka 2300 tl civarıydı, tokyo'dan 200tl filan daha ucuz ama yine de çok tuzlu.direk uçuş en iyisi ama işte...sanırım yine qatar ve emiratesle ilgilenmekte fayda var.

13. kalegsm

kalegsm
    Üye

mathılda kore havayolları ve qatar havayolları senın ıcın n uygun... onların osakaya ucakları var... dırek yanı ..japonyada aktarma yok... tarıhin esnek ise maxımum 700 euroya bulursun

14. deniz_k2

deniz_k2
    Üye

Bende tokyo'ya ilk gidişimde www.ekobilet biletimi almıştım aerflot ile rusya üzerinden gittim .Giderkende transfer vize istemeyen ülkeler olup olmadığına dikkat edin .Yanlış hatırlamıyorsam amirates transfer vizesi istiyor "abu dhabi ve dubai için" ama rusya ve güney kore transfer için geçişe izin veriyor .
    Ucuz bilet için ise şimdilik www.ekobilet komisyon 30 euro kesiyor ama www.tatil com
    komisyon 20 ero alıyor bunun için tercih ediceğim firma bu olucak .Fiyatlarda aktarmalı yaklaşık 700 üstü gidiyor.Thy aktarmasız yaklaşık 1200 ero ama deyişebiliyor promosyonlar genelde 1 aylık

15. kalegsm

kalegsm
    Üye

daha oncelerı ucuz bılet dusunuyordum ama sonra fıkrımı dergıstırdım... sıngapur ucagına bıncem... nıye??? sıngapurda aktarması var ve aktarma 1 GUN BEKLIYOR... ne yapmalı??? sıngapur gezmek ıcın harıkadır... vıze yok ... ben gıttım ve sıngapuru sectım ..nedenı tekrar orayı gormek.. tavsıyemı dınleyenler sadece orchard caddesını gezin.. o zaten 1 gunu doldurur.. ucagın ınternet sıtesıne bakarsanız hergun ucak var sıngapur aktarmalı japonya... fıat standart 834 euro osaka ıcın 1150 usd yaklasık

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla »

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS