Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japon Sporları

1. User has not uploaded an avatar

muratbig
    Üye

Tekrardan selam herkeze ben ve arkadaşim internette gezinirken bu siteyi bulduk ve yardimci olabiliceginizi düşündük sadece japonyada yaşiyan arkadaşlar veya bile arkadaşlara bir sorum olucak benim adim murat ve arkadaşim gencay bizler japonya ya gitmeyi belki bir iş bulmayi istiyoruz bizim asil işimiz sporcuyuz basketbolcuyuz acaba japonya basketbolu ne durumda ve sizce gitsek bir iş bulabirmiyiz yardimlariniz icin şimdiden teşekürler

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. kizildeniz

kizildeniz
    Üye

muratbig selam

Japon basketbol ligi NBA benzeri gibi fakat sadece 16 takimdan olusuyor.(8 bati-8 dogu).2005 yilinda profesyonel lig olarak kurulmus.Basketbol populer degil draftlar su gunlerde yapiliyor ama yabancilar katilabilirmi bilmiyorum .Japonyaya gelelimde calisirizda basketde oynariz derseniz pek bilemem ama ciddi basketcilerseniz varsa demo cekimleriniz kuluplerle baglantiya gecin.Bj-league yazip google yapin daha fazla bilgi bulabilirsiniz.Gitsek is bulabirmiyiz diye sormussunuz,baska bir is bulmaniz su sartlarda cok zor basket olayina gelince kontak kurmadan gelmeseniz daha iyi olur.

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS