Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » İş / Ticaret

1. User has not uploaded an avatar

proxystar
    Pasif

Japonya'nin en uzak adasi olan ve Tokyo'dan gemi ile 25 saat suren ve havalimani olmayan bir yeri.
    Balina ve Yunus bakiciligi ve birde doga hayvan vede bitki bekciligi...Super derecede dalgic ve yuzucu olmak gerekiyor.Sigara ve her turlu yakici madde kullanilmayacak.Galapagos adalari gibi essiz bir dogasi var.Oturma izni en az eycuken olacak.Yada japon vatandasi olan gaijin olacak ama asla Nanbei yani Guney Amerikali istemiyorlar ve birde japon istemiyorlar.1 yil sozlesmeli ve sozlesme bozuldumu karsilikli tazminat hakki var olacak..Aylik 450.000 yenmis.Is karada denizde her yerde.Ayirca Ogasawara'da nufus 4000 civari.

Is garantisi yok ama gorusmeye katilmak icin Ogasawara'ya gitmek gerekiyor.75000 yen gemi ve pansiyon parasi odemek gerekiyor yani yaklasik olarak bu kadar masraf var.En az 15 kisi alinacak diye yaziyor ve sadece erkek.Pek kimse muracaat etmiyormus.Izin hakki hic yokmus.Devamli 1 yil kalacaksin.Kucuk dogal bir yer.Balina ve yunus turlari ile unlu.Ucak yok ve gemi tek ulasim.Sunbtropicak bir bolge yani akdeniz ikliminden biraz sikacak.Birde kadin nufusu erkek nufusunun 3 kati.Ayirica Turkler icin ozellikle japonya'daki vatandaslarimiz icin buyuk bir tanitim sansi.Ve Oagasawara'da hic Turk kokenli yok.Ogasawara resmi sayfasina bakin.Orada bilgiler arar bulursunuz.Benden bu kadar.Duydugumu gordugumu ilettim.Bol sanslar.

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

cancan
    Üye

konbanwa!!..
    mesajinin dikkat cekmemesine ilgi gormemesine uzuldum..
    bizden ise ihtiyaci olan yokmuydu?
    ya da ilgilenen?

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  3. User has not uploaded an avatar

ahmetcelepoglu
    Üye

minasan konnichiwa :))
    merhaba ben bu işle ilgileniyorum, yardımcı olabilecek var mı bana.

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS