bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
SELECT * FROM bb_users WHERE ID IN (326,993,202,1017,1025,796,750,243,1225,938,1922,2255,2589,6081,6233)

Japon arkadas « Please give me a name!

Please give me a name! » Japonya Diğer / Çeşitli Yardım Konuları

Japon arkadas

(28 posts)
  • 6 yıl önce shinemu tarafından başlatıldı
  • kirazky tarafından son cevap

Etiketler:

1. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 326

Anonim
    Kayıtlı değil

Merhaba arkadaslar bu konuyu nereye acacagimi bilemedim onun icin burayi uygun gordum kusra bakmazsiniz umarim.
    Oncelikle Japonlarin biz Turklere karsi tutumlarini tam bilemedigimden bir Japon arkadas edinme fikrimi uzun zamandan beri uygulayamadim, ancak sitedeki bircok arkadasin Japon arkadasi oldugunu farkedince bu sorumu sizinle paylasmak istedim.Kisacasi ben nerden bulurum bir Japon arkadas :=) Bununla ilgili bildiginiz official site linkleri varsa paylasirsaniz cok sevinirim.Siteyi tam taramadim daha once boyle bir konu acildiysa affedersiniz umarim.
    Herkese kolayliklar, saygilar.

6 yıl önce #
  2. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 993

Anonim
    Kayıtlı değil

Japonların Türklere bakışı hiçde iç açıcı değil , bunun sebeplerine gelince basından takip ettiysen burda bir Tv proğramı bir yarışma yapar '' kim Türk damat ister '' diye , 500 civarı kişi başvurur, 1 bayan kazanır ve İstanbul'a gider, ordaki başvurular , ordaki yaşananlar vel hasıl ... bugun bir japon Türk kelimesini duyunca illaki hiç bir bilgisi yoksa googleden Türk, türkiye, gibi terimler ile arama yapdığında hemen bu yarışma ve istanbuldaki olaylar ekrana geliyor cünkü bunu üzerine basında cok ama cok yazı,yorum cıkmış , vize, oturum , ülkeyi terk etme , işsizlik gibi şeyler ama tanıyınca , zamanlada bu değişiyor , memnun kalıyorlar , bunun sayısız sebebleri var ,
    adresler :
    http://www.japancupid.com/ ( Ciddi ağırbaşlı site )
    http://www.japan-zone.com/ ( Ciddi ağırbaşlı site )
    http://www.lingozone.com/ ( genelde dil alışverişi )

6 yıl önce #
  3. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 202

Anonim
    Kayıtlı değil

Merhaba Shinemu, benim kayıtlı olduğum iki tane site var.Ertan ayrıca bazı site linkleri vermiş.Teşekkürler.

Japon arkadaşlarım ile bu sitelerde tanıştım.İstersen bir göz atabilirsin.

www.hi5.com

www.friendster.com

Herkese Sevgiler ve Saygılar

6 yıl önce #
  4. Anonim
    Kayıtlı değil

sakura asıl ben teşekkür ederim

6 yıl önce #
  5. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 1017

Anonim
    Kayıtlı değil

japonlar Turkiye yi genelde bilmiyolar bilenleri ise sevmiyo..Genel de bildikleri yer Istanbul ama orayida ayri bi ulke saniyolar..Japon arkadas olayina gelince bi japonla bi Turk un arkadas olmasi kolay ama uzun surmesi cok zor bence.Cunku japonlar icine kapanik bi millet onlari anlamak zor kendi iclerinde bile arkadaslik olaylari bizim bildigimiz arkadaslik gibi degil.

6 yıl önce #
  6. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 1025

Anonim
    Kayıtlı değil

Bu mesaj moderatör tarafında yeni bir başlık altına alınmıştır.

http://www.japonya.org/forum/topic/126

6 yıl önce #
  7. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 796

Anonim
    Kayıtlı değil

slm arkadaşlar slm ertantokyo önerdiğin siteler gerçekten çok iyi ama ufak bi sorunla karşılaştım bu sitelerden www.japancupid.com müslüman olduğum için beni kabul etmedi ve ayrıca müslümanların yazıştığı başka bi site önerdi. bu siteye üyeysen yada üye olan arkadaşlarımız varsa bana din ibaresi olan bölüme dinim olmayan başka bir din yazmadan nası üye olunuyo açıklayabilirmi?bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hani din dil ırk gözetmeksizin her yerde insanlar özgür eşit haklara sahip olma fln filan resmen dışlandım

6 yıl önce #
  8. Anonim
    Kayıtlı değil

master ; ilginç, bende yeni duyuyorum , ben uzun zamandır üyeyim , hatta gold üyelikde aldım bir ara , orda dinimi, mezhebimi yazdım , şimdi sen söyleyince yine girdim bakdım , dinim hanesinde ;İslam-sunni yazıyor , böyle hiç bir ayrımı yapmazlar , hiç karşılaşmadım, ve hemen şimdi soruyorum yöneticilerine , dediğin gibi ne lahana turşusu ne alaka ? cevaplarını sana yazarım ,

6 yıl önce #
  9. Anonim
    Kayıtlı değil

teşekkür ederim ertantokyo ilgin için. evet dediğim gibi bide iş güzarlık bana müslümanların bulunduğu bi arkadaşlık sitesi de tavsiye ettiler

6 yıl önce #
  10. Anonim
    Kayıtlı değil

hatta önerdikleri site www.muslima.com diye bi site

6 yıl önce #
  11. Anonim
    Kayıtlı değil

master kardeş ,ben onlara sordum ama şimdi verdiğin adrese girince gördümki bu sitede onların sitesi , yani aynı site , sana sadece öneri yapmışlardır, işde burda senin gibi müslümanlar var , oraya girersen daha iyi olur gibisinden öneri bence , evet içeriğine bakınca güzelde bir site yapmışlar,

6 yıl önce #
  12. Anonim
    Kayıtlı değil

master o siteden cevap geldi, aynen iletiyorum '' gercekden cok özür dileriz bizim bu site japon ve japon kültürü ile ilgilenenler içindi ama bizim müslümanlar için yeni açdığımız sitenin adresini verdik arkadaşınıza belki müslüman biri için ilgilenirse diye ama eğer üye numarasını verirseniz hemen aktif edelim , bu yanlışdıkdan dolayı tekrar özür dileriz '' evet böyle bir cevap geldi. ne demek yani müslüman diye aktif etmemişler, onlarda bayağı üzüldüklerini söylüyorlar :))

6 yıl önce #
  13. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 750

Anonim
    Kayıtlı değil

japanzone iyi bi siteye benziyo. teşekkürler.
    gerçi Türkiye'de de yeterince Japon var, heryerdeler:)

6 yıl önce #
  14. Anonim
    Kayıtlı değil

herkese onerileri ve verdikleri cevaplar icin cok cok tesekkurler..japanzone'a uye oldum ama mesaj atamiyorum, neyse canim sagolsun.=)
    esen kalin..

6 yıl önce #
  15. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 243

Anonim
    Kayıtlı değil

arkadaşlar ben emrex e katılıyorum.. japonlar cidden içlerine kapanık ama kişiliklerine ayak uydurduğunuzda cidden çok iyi arkadaş oluyorlar.. mesela ben japonya ya gideceğimi söylediğimde hepsinden aynı cevap geldi.. " nereyi gezmek istersen iste gezdirebilirim, hatta bilinmeyen güzel yerlere bile gidebiliriz." özellikle de daha önce Türkiye de bulunmuş olan japonlar Türkler konusunda çok olumlu düşüncelere sahip olarak dönüyorlar.. ve bu arkadaş çevrelerini de etkiliyor.. bence arkadaşlık konusunda zorluk çekmezsiniz.. cümleten kolay gelsin..

6 yıl önce #
  16. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 1225

Anonim
    Kayıtlı değil

selam arkadaşlar benim sorunum ne ingilizcem nede japoncam var. arkadaşlık kurmak istiyorum ama dilde dil diyorlar nası olcak bu. aman doktor derdime bi care:)) saygılar..

6 yıl önce #
  17. Anonim
    Kayıtlı değil

arkadaş senin işin zor dicem ama hayallerini yıkmak istemiyom.. eğer çat pat ingilizcen varsa geliştirirsin.. ama hiç yoksa, tavsiyem bence bi yerlerden öğrenmeye bak ya da ingilizce konuşma kılavuzlarından faydalanabilirsin..

6 yıl önce #
  18. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 938

Anonim
    Kayıtlı değil

bence en azından ingilizce olması lazım.zaman ayırırsanız gerçekten türkçe ve japoncadan kolay bir dil.

6 yıl önce #
  19. Anonim
    Kayıtlı değil

millet ben bi siteye takılıyorum.. www.tagged.com bence uğrayın.. istediğiniz milletten, milliyetten adamla muhabbet etme şansınız var.. japancupid deki gibi sınırlandırılmıyorsunuz.. eğer bugün japon arkadaşa sahipsem tagged sayesinde.. hadi kolay gelsin....

6 yıl önce #
  20. Anonim
    Kayıtlı değil

konuşma kılavuzu kalıp ezberletmeye yönelik.bence zaman ayırıp temelden öğrenmeli.

6 yıl önce #
  21. Anonim
    Kayıtlı değil

metecana hak veriyorum..

6 yıl önce #
  22. Anonim
    Kayıtlı değil

sağol emilli site için.denemeliyim.

6 yıl önce #
  23. Anonim
    Kayıtlı değil

tavsiye ederim. senden msn şifreni istiyo o da sadece site güvenliği için bi sorunla karşılaşmiicaana eminim...

6 yıl önce #
  24. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 1922

Anonim
    Kayıtlı değil

arkadaşlar japonlara kemdimizi tam tanıtamıyoruz anlaşılan anlattıklarınızdan bu çıkıyor.

6 yıl önce #
  25. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 2255

Anonim
    Kayıtlı değil

slm arkadaslar yeni üye oldum bende japonyadan arkadas edinmek istiyorum yardımcı olurmusunuz msn adresim

6 yıl önce #
  26. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 2589

Anonim
    Kayıtlı değil

slm arkadaşlar ben rabia daha yeni üye oldum izmirde yaşıyorum lise son sınıftayım anadolu meslek lisesi turizm bölümünde okuyorum.japonlara ve japoncaya çok meraklıyım.japonca ğrenmek için araştırıyorum yardımcı olabilecek arkadaş var mı özellikle japon tabi olmayada bilir.msnim

6 yıl önce #
  27. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 6081

Anonim
    Kayıtlı değil

arkadşlar yeni üye oldum.yukardaki arkadşlr gibi büüyk bir japon hayranlığı besliyorum.admin msn ve mail adreslerini göstermediği için.özel msj atın...

5 yıl önce #
  28. bbPress database error: [Table 'japonyaorg_db.bb_users' doesn't exist]
    SELECT * FROM bb_users WHERE ID = 6233

Anonim
    Kayıtlı değil

Merhaba,
    Ben bir penpal arkadas ariyorum japoncami gelistirmek icin.Iyi bir penpal sitesi taniyan olursa verebilirmisiniz?

4 yıl önce #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.