Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya Diğer / Çeşitli Yardım Konuları

1. User has not uploaded an avatar

asistan
    Üye

selam arkadaşlar benim sorunum ne ingilizcem nede japoncam var. arkadaşlık kurmak istiyorum ama dilde dil diyorlar nası olcak bu. aman doktor derdime bi care:)) saygılar..

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

Emilli_52
    Üye

arkadaş senin işin zor dicem ama hayallerini yıkmak istemiyom.. eğer çat pat ingilizcen varsa geliştirirsin.. ama hiç yoksa, tavsiyem bence bi yerlerden öğrenmeye bak ya da ingilizce konuşma kılavuzlarından faydalanabilirsin..

3. metecan

metecan
    Üye

bence en azından ingilizce olması lazım.zaman ayırırsanız gerçekten türkçe ve japoncadan kolay bir dil.

4. User has not uploaded an avatar

Emilli_52
    Üye

millet ben bi siteye takılıyorum.. www.tagged.com bence uğrayın.. istediğiniz milletten, milliyetten adamla muhabbet etme şansınız var.. japancupid deki gibi sınırlandırılmıyorsunuz.. eğer bugün japon arkadaşa sahipsem tagged sayesinde.. hadi kolay gelsin....

5. metecan

metecan
    Üye

konuşma kılavuzu kalıp ezberletmeye yönelik.bence zaman ayırıp temelden öğrenmeli.

6. User has not uploaded an avatar

Emilli_52
    Üye

metecana hak veriyorum..

7. metecan

metecan
    Üye

sağol emilli site için.denemeliyim.

8. User has not uploaded an avatar

Emilli_52
    Üye

tavsiye ederim. senden msn şifreni istiyo o da sadece site güvenliği için bi sorunla karşılaşmiicaana eminim...

9. arkadaşlar japonlara kemdimizi tam tanıtamıyoruz anlaşılan anlattıklarınızdan bu çıkıyor.

10. User has not uploaded an avatar

kemal999
    Üye

slm arkadaslar yeni üye oldum bende japonyadan arkadas edinmek istiyorum yardımcı olurmusunuz msn adresim

11. User has not uploaded an avatar

rabia
    Üye

slm arkadaşlar ben rabia daha yeni üye oldum izmirde yaşıyorum lise son sınıftayım anadolu meslek lisesi turizm bölümünde okuyorum.japonlara ve japoncaya çok meraklıyım.japonca ğrenmek için araştırıyorum yardımcı olabilecek arkadaş var mı özellikle japon tabi olmayada bilir.msnim

12. User has not uploaded an avatar

karbon
    Üye

arkadşlar yeni üye oldum.yukardaki arkadşlr gibi büüyk bir japon hayranlığı besliyorum.admin msn ve mail adreslerini göstermediği için.özel msj atın...

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  13. kirazky

kirazky
    Üye

Merhaba,
    Ben bir penpal arkadas ariyorum japoncami gelistirmek icin.Iyi bir penpal sitesi taniyan olursa verebilirmisiniz?

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS