Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. kagetora

kagetora
    Üye

Selam arkadaşlar,
    Güneşin ülkesi ve tarihi kendimi bildiğimden beri ilgimi çeker. Açıkçası doğu felsefesi meraklısı değilim.
    Isınabildiğim tek ülke Japonya.
    Strateji ve uyum,sadelik, Zen ve henüz bilmediğim bir şey beni çekiyor. Batılıların Japonya'da garipsediği pek çok şey bana normal geliyor. Japon arkadaşlarla konustugumda da bunun sağlamasını yapmış oluyorum. Japonya'da yozlaşmış toplum beni üzüyor, gelenekçiyim, değerlerin kaybolmasını istemiyorum. Strateji kitapları okumak hayatımın vazgeçilmezlerindendir.

Site besleyici, özellikle tacrübelerini paylaşmış arkadaşların yazıları oldukça iyi.
    Japoncam az ama Netten konuştuğum Japon arkadaşım bu açığımı örneklerle ve günlük yaşamdaki püf noktaları ile kapatıyor. Tek başıma hiragana ve katagana egzersizleri de yapıyorum. Mushasi'nin ustasız ustalık yolunu anlamak gibi... (imkansızlıklar yüzünden)

Şimdilik bu kadar.
    Saygılarımla

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. Neyi tanıttın? Ben pek anlamadım :)

3. mesajın ilk başlığı : tanıtım idi sanırım, ben forum ahalisindeki formatına çevirdim, kendinizi tanıtı: üye adı şeklinde.

thailan,

Kendinizi tanıtın mesajı bu, şöyle bir ilişkisi de var mesajın

http://www.japonya.org/forum/topic.php?id=1270

kagetora,

keşke örnekte olduğu gibi soruların altına cevaplarını yazsaydın, mesajın formatı daha belli olurdu. bak thailan bile ne mesajı olduğunu çözememiş ilk bakışta. neyse sağlık holsun. hoşgeldin.

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS