Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » İş / Ticaret

1. User has not uploaded an avatar

cancan
    Üye

Selamlar..
    Elinde doner ocagi olup satmak isteyen arkadaslar var ise mesaj atip
    bilgi verirlerse sevinirim..

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. erciyesjp

erciyesjp
    Üye

[b]merhaba
    elimde POTIS (Alman mali ) elektrikli E2 sifir doner ocagi var. Hic kullanilmadi paketi ile duruyor. pazarliga acigim.

ve
    Potis GD4 e benzeyen Turk mali 4 gozlu - gazli kalitegaz adinda makina var..
    tekrardan mesajini gormek dilegiyle,

3. User has not uploaded an avatar

kara
    Üye

erciyesjp, merhaba elinde bulunan döner ocakları ile ilgileniyorum ve bu konuda senden ürünlerle ilgili mesaj beklicem.hoşçakal

4. User has not uploaded an avatar

cancan
    Üye

Merhaba;
    erciyesjp arkadasim mesajin ve bilgin icin tesekkur ederim.Su anda doner makinasi
    temin ettim..Fakat yine de aklimda olacak tekrar baglanti kurabilirim ya da cevremden
    herhangi birisinin ihtiyaci olursa sana ulasirim..Tesekkurler..

5. User has not uploaded an avatar

kara
    Üye

Merhaba,
    cancan arkadaşım sen döner ocağını nereden teymin ettin banada lazım olabilir bu konuda sendende haber beklicem teşekkür.

6. erciyesjp

erciyesjp
    Üye

sa
    elimde olan her iki makinayida satdim. su anda inoksan 4 * 2 gozlu az kullanilmis temizli lpg li makina var.dukkan icin birebir ama seyyar olarak biraz hantal ( cok agir ) tekrardan gorusmek uzere, saygilar

7. User has not uploaded an avatar

kara
    Üye

Merhaba,
    verdiğin bilgi için tşk sen heralde bu işleri yapıyosun 2.el felanda var sende bana lazım ama ben daha çok yeni bi makina almak isterim bu konuda bana ne önerirsin ? bu potis veya kalitegaz dediklerin sıfır idi heralde onlardan tekrar tedarik şansı varmı iyi makinamı bu makinalar ya bide isim ne idi benim şahin tanışmak isterim nerdesin sen japon yada ? hoşçakal selamlar.

8. ALPERTUNGA

ALPERTUNGA
    Üye

Motorlu doner ocagi ariyorum,dukkan icin,elinde olan arkadaslara duyrulur.

9. erciyesjp

erciyesjp
    Üye

mrb kara,

tokyoda yasiyorum ve su an festivallerde doner satiyorum. eger uzun omurlu bir makina istersen en iyisi potis'dir.saglam makina ve 100kg doneri bile takip pisirme sansin var.
    ------

inoksan alltan motorlu sag 4 radyan sol 4 radyanli olmak uzere 8 radyanli gazli ikinci el Turk Mali. ikinci el fiyati yahooda 170 bin .. gonderme ucreti dahil 130 bin yene satmak istiyorum. ( Makinin artilari ellede donebiliyor ve yogun satislarda 8 gaz ile her bir turda doner rahat pisiyor.Ayrica kizakli olmasi en buyuk avantaji)

Ayrica 70 cm lik gecme sis isteyenler olursa ucret 3500 yen. (Minumum 10 adet)

10. User has not uploaded an avatar

cancan
    Üye

merhaba;
    burada aradigin birseyi temin etmek oldukca zor ve zaman aliyor.Benim doner makinasini
    almam yaklasik 2 ay surdu.Neden mi?
    Bir doner makinasini nereden bulabilirsin bir Turkten ya da doner isiyle ilgili birisinden..Elinde doner makinasi olsa ve satmak istese bile senin is yapmani istemeyeceginden geveler durur fiyati daima yukarilara ceker aman elimde kalsin ilerde
    daha uygun bir musteri cikar der.Japonya'da paraya kiyipta bir makinaya 200-400 bin yen para cikarabilecek musteri sayisi bir elin parmaklari kadar az bu yuzden ucuz olsun,temiz olsun,cazip olsun,istedigi ozelliklerde olsun 50 bin \ olsun cok zor bulmak.
    turkiye'den siparis vermek ise insana olum geliyor prosudur yoruyor.Doner makinasi arayan aradaslar nasil makina ariyorlar belirtirlerse daha iyi olur.
    Mesela matsuri mi,dukkan icin mi bir goz atalim..bulabilirsek arayan arkadaslara yardimci olalim..
    Alper ve kara arkadaslarim nasil makinaya ihtiyac duyuyorsunuz?
    kolay gelsin..

11. ALPERTUNGA

ALPERTUNGA
    Üye

Bana dukkan icin 3 yada 4 ocakli,motorlu,yagdanligi alttan,kizakli olursa daha iyi olur.

12. User has not uploaded an avatar

azbak
    Üye

herkese selamlar buraya bi arkadaştan haber aldıktan sonra katıldım katılma amacım çalıştığım şirket yani kalitegaz isminin geçmesi arkadaşlar ben türkiyede istanbulda üretim yapan kalitegaz da çalışıyorum ve ilgilendiğiniz döner ocaklarının üretimlerini yapıyoruz bu konuda sizlerden mesaj beklicem elimden gelen ne ise yapmaya hazırım hoşçakalın.

13. User has not uploaded an avatar

azbak
    Üye

selam;
    alpertunga sana nasıl bir döner ocağı lazım ben bu işi yapıyorum türkiyede kalitegaz firmasının satış pazarlama müdürüyüm ve diğer arkadaşlar sizlerede bu konuda yardımcı olabilirim buraya web adresimizi yazıyorum oradan ürünlere bakabilirsiniz hoşçakalın.

9 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  14. User has not uploaded an avatar

azbak
    Üye

Selam;
    alpertunga senden bi cevap gelmedi buldunmu döner ocağı ? site adresimi yazayım oradan bakabilirsin www.kalitegaz.com orada gazlı elektrikli ve bir çok özellikte döner ocağı modellerini görebilirsin hoşçakalın.

15. User has not uploaded an avatar

kara
    Üye

selam;
    ya arkadaşlar bu kalitegaz marka döner ocakları nasıl acaba bilen varmı ? kullanımı kadar fiyatıda önemli bi bilen varmı burada ?

Bu konu için RSS beslemesi

Konu Kilitli

Bu konu yeni mesajlara kapalı.

UNICMS