Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya Diğer / Çeşitli Yardım Konuları

1. User has not uploaded an avatar

ertantokyo
    Üye

Arkadaşlar elimizdeki paylaşabileceğimiz Kitap , film , vb paylaşabiliriz malumdur burda yeni basım Türkçe roman, yeni vizyona girmiş filmler bulmak zor yada hiç imkanı yok , biz burda elimizde böyle materyaller olanlar birbirimize gönderelim. Herkes elinde olanı (postalayabileceği) burdan ilan eder (email adresi ile ) , bir başkası ister , bu şekilde güzel faydalı bir organizasyon başlatabiliriz. Mesala kitabı Cd'yi alan kişi onu elinde tutar ve burdan onun elinde olduğunu ilan eder, o zaman bende yönetimden benim eski mesajı sil diye istirham ederim ki hem köşede kirlenme olmaz , hemde benden cıkdığı belli olur , bu şekilde elden ele dolanır.Ayrıca TR'deki arkadaşlarda göndererek ( Bir tk cd 1-2 ytl posta ucreti ) organizasyonumuza katkıda bulunurlar, Eğer bu kitap olur ve pahalı olursa isteyen öder , ( türkiyeden istemeler )
    Şimdi benim elimde olanlarla organizasyonu başlatıyorum , İnşallah faydalı , aktif bir organizasyon olur
    FİLM : Tokyo drift, Türkçe ( film hakkında arama motorlarında ararsanız bilmeyenler cok güzel bir film )
    KİTAP : Çuval ( 1 haftaya kadar elimde olur, 2 gün okudukdan sonra gönderirim JP'dan isteyen arkadaşa , Kuzey Irakda Türk askerine cuval gecirilmesi olayını canlı İngiliz şahidinden okuyacaksınız, yeni cıktı , )
    [email protected]

13 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. ben katılayım diyecem ama filmleri divx olarak internetten indirsek sanki daha hızlı olur gibime geliyor.

3. User has not uploaded an avatar

ertantokyo
    Üye

divx?

4. DivX : DVD kalitesinde görüntü ama hafızada daha az yer kaplayan filmler. Ben bir iki tane türkçe divx bulmuştum, Hababam sınıfının yeni filmleri , Maskeli beşler, Okul filmleri falandı, internetten indirebilirim dersen , araştırırım linklerini.

5. User has not uploaded an avatar

ertantokyo
    Üye

Tşk.ler verirsen bakarız ama yönetimin dediği gibi yasal siteler olsun, ilgin için Tşk.ler

6. ertantokyo suaralar ikinci el koltuk divan benzeri esya ariyorum.. esimle aramaya calisiyoruz fakat dizayn ve ebatlari problem.. cok alcak yada cok kisa..soyle ayaklarimi uzattigimda koltugun kosesine degmemeliyim.. buradaki ikinci elciler genelde hep aliyorlar.. yada koltuk kucuk.. bildigin bir link adres varsa ...lutfen

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  7. User has not uploaded an avatar

omer
    Üye

kardes rakuten ve yahoo dan aratirsan biseyler cikabilir,

ben aradigim bircok seyi cok uygun fiyatlara bulabiliyorum,

ustelik hard off vb.2.el esya satanlardan daha ucuza

yenisini bulabilirsin

bakmani tavsiye ederim,

8. tesekkur ederım omer..

9. erciyesjp

erciyesjp
    Üye

film indiricekler icin e-mule en ideali..Modem port ayarlarini degistirmeyi becerebilirseniz cok hizli download edersiniz.. Bir cok filim var.. Ben ozellille dizileri seviyorum. Avrupa yakasi favorim.

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS