Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. 1) Kendinizi tanıtır mısınız, İlgi alanlarınız nelerdir, Mesleğiniz, öğrenim durumunuz nedir?
    Merhaba benim adım Berkay 17 yaşındayım ve lise üçüncü sınıf öğrencisiyim.
    2) Japonya’ya hiç gittiniz mi? Gittiyseniz, yer, zaman, süre?
    hayır ama gitmek istiyorum.
    3) Japonca Biliyor musunuz? Biliyorsanız, öğrendiğiniz yer, zaman, süre :)?
    Kendime yetecek kadar biliyorum . Hiç japonca kursuna gitmedim.
    4) Japonya.org'a üye olduktan sonra Japonya hakkında yeni bir şey öğrendiniz mi?
    Daha değil =)
    5) Japonya, Japonlar ya da Japonca ile ilgili ilginç bir anınız var mı?
    YOk
    6) Son olarak Japonya.org'nin olmazsa olmazlarını ve site hakkında varsa eleştirilerinizi sunar mısınız?
    Belki ilerde :)

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. KamiSama

KamiSama
    Üye

1) Kendinizi tanıtır mısınız, İlgi alanlarınız nelerdir, Mesleğiniz, öğrenim durumunuz nedir?
    Adım Cansın..İngilizce Çevirmenlik okuyorum aynı zamanda müzikle profesyonel olarak ta ilgileniyorum.Üniversite öğrencisiyim....
    2) Japonya’ya hiç gittiniz mi? Gittiyseniz, yer, zaman, süre?
    hayır ama gitmek istiyorum.:))
    3) Japonca Biliyor musunuz? Biliyorsanız, öğrendiğiniz yer, zaman, süre :)?
    Japonca öğrenmedim henüz ama ana dilim gibi ingilizcem var.Japoncayı da öğrenmek istiyorum en kısa zamanda.
    4) Japonya.org'a üye olduktan sonra Japonya hakkında yeni bir şey öğrendiniz mi?
    Japonya hakkında olmasa da etkinliklerden haberdar oldum.Etkinliklere eğer olursa katılmayı düşünüyorum.
    5) Japonya, Japonlar ya da Japonca ile ilgili ilginç bir anınız var mı?
    İlginç bir anım yok.Fakat babam küçüklüğümden beri japonyaya gidip geliyor iş icabı.Ve oradan bir çok şey getiriyor.Çocukluğumdan beri japonyayı ve kültürlerini hep sevmiş ve merak etmişimdir.
    6) Son olarak Japonya.org'nin olmazsa olmazlarını ve site hakkında varsa eleştirilerinizi sunar mısınız?
    Japonyada yaşamadığımız için 'siz neden bu forumdasınız ki' gibi duyumlar alıyorum sadece bunlar dışında bir sorun yok....

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS