Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. Forum'da anime manga ile ilgili arkadaş var mı? Forum'da anime,manga, dizi ve filmler aynı kategoride, bunları bölsek mi? Anime ve manga yı ayırsak mı? Ayırdığımızda anime ve manga ile ilgili ne tür paylaşımlarda bulunabiliriz? Anime ve manga ya biraz eğilmek istiyoruz, fikriniz varsa esirgemeyin lütfen.

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. Anime için ben tanıtımlarda bulunuyorum. Ama şu sıralar pek fazla anime izlemedim. Ben genelde mecha,komedi,dövüş sanatları tarzında olan şeyleri seviyorum. Bu tarzda olan güzel bulduğum animeleri paylaşıyorum.

Manga pek okumadım, elimde hardcopy olmadımı zevk vermiyo bana pek :) ama tartışırız konuşuruz diyorsanız okumaya başlarım:) yada manga tanıtımlarıda yapmaya çalışırım.

{download, rapidshare linkleri falan vermem ama baştan söyliyeyim :)) siteyi korsana alet etmem :). Kendimin korsan kullanıyor, korsan izliyorolma ihitmali olsa bile(kimse açık açık izliyorum demez :)) link paylaşacam diyede, siteyi kapatılması riskine atamam. Zaten kaç tane japon'ya üzerine böylesine aktif site varki. Bize rakip bir tane forum sitesi var onun bile konuları bizimkiler kadar güncel değil. Bu yüzden sadece anime-drama-manga tanıtımları konusunda yardımcı olabilirim. Ama ötesi için benden pass :)) }

3. kirazky

kirazky
    Üye

Ben aslinda anime ve manga konusundan cok illgileniyorum ama benim problemlerim benim grammatigim biraz zayif ve klaviyem yabanci onun icin iyi bir tanitim yapamiyorum. :)

4. hadi ya ? kanka güzel mi o anime bende başlayımmı ? ben afişini falan pek beğenmedin ondan hiç izlemedim bile.

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS