Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya.org

1. User has not uploaded an avatar

elnino
    Üye

Mrb arkdaşlar, Ben biraz site hakkın bahsetmek istiyorum bunun gibi çözülmesi zor yabancı dil siteleri birazdaha geliştirsek daha iyi olur die düşünüyorum böle site neredeyse hiç yok,sadece bir kaç tane var ve bunları ayakta tutalım...paralı imkan ile işler değişir fakat...kimse o parayı vermez...ve birde bu siteye özel msj ve siteye maddi imkan sağlanacak bi hesap no gibi bişi verilirse iyi olur... Saygılarımla...

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. Eğer siteye maddi olarak etkisi olan bir link varsa ben sabah akşam o linke tıklayabilirim (günümün %60ı bilgisayar başında geçiyor:) )

3. User has not uploaded an avatar

elnino
    Üye

ewt yani google vb. reklamlar var maddi imkan sağlıyor, reklam versinler bizde tıklayalım yani ;)

4. Sitemizde google reklamlarını yayınlamayı düşünmüyoruz. Ama ilerde daha profesyonel bir yapıya geçebiliriz. Örneğin sponsorluk ya da reklam gelirimiz olursa, bununla sitenin içeriğinin geliştirilmesi için çeviri yaptırabilir, ücretli bir editör alabiliriz. Şuan herşey gönüllülükle yürüyor, ama yürümeyen ya da zorlandığımız konular da var.

5. japones

japones
    Üye

merhaba bende yenı üye oldum böyle bir site uzun zamandır arıyodum.gercekten cok faydalı bir site emegı gecen herkese tesekkürler..

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS