Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japon Mutfağı

1. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

Duydugumda tiskinmistim. Ama peynirli gyudonla karistirinca super bir tat oluyor.

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. içimde hafiften bir his var konu sapacak gibi.

3. kizildeniz

kizildeniz
    Üye

icimden guclu bir his var dejavu sanki .a.k.a (turkcesi) ben bu filmi daha once gormustum sanki. LOL

4. aynen öyle kızıldeniz-san :) gecen seferkinde hislerim tutmuştu. Şimdide tutmaz umarım yoksa mesajları başlığa göre ayarlıyacaz artık yapacak birşey yok :). Maksat yeni üyeler konuları okurken "bu ne ya? Başlık ne, yazılanlar ne?" demesin :). ( Anlatabildim sanırım :)) )

5. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

Neyse artik. Natto nun faydalarini baska baslikta tartisabiliriz. :))

6. MuStY_MiE

MuStY_MiE
    Üye

kizildeniz abi ALLAH razi olsun gec oldu ama o linkdeki hazir yemegi yedim ya S . uzerinde inek etti yaziyo diye S . hatta sordum ama inek etti dedi aldigim yer S . bu basligi daha erken acilsaymis ya sorardim yemezdim S nasip artik ama bayaa yemistim yaa :( ...

7. kizildeniz

kizildeniz
    Üye

Gecmis olsun Musty , bilerek yememissin .Bende az Seafood cupnoodle yemedim hani. Ben hazir inek tavuklardan uzak duruyordumda.deniz urunlerine bile karistirmislar .... :(. UYARI:Musty Ben galiba yanlislik yaptim ordaki bilgiler o sirketin urunleri hangi ulkeden aldigi ile ilgili. Sen emin olmak icin domuzun kanjisi burada var istersen bir daha kontrol et.emin olamiyorsan resmimi cel koy buraya. Simdiden ozur dilerim tamamen benim dikkatsizligim.

8. MuStY_MiE

MuStY_MiE
    Üye

saol abi ... ama bazen bunaliyo insan burdan yaa yemek yiyemiyoz ozgurce ya S ...

9. kizildeniz

kizildeniz
    Üye

Mesaji duzenledim .Cok cok ozur dilerim

10. MuStY_MiE

MuStY_MiE
    Üye

yok abi varmis ya icindekileri okuttum bi keredaha icindekilerde yazmiyo altinda kucuk not dusmusler inek et %23 domuz eti %13 gibi ama onu kucuk yazmislar S ... arti uzerinde koca inek eti yaziyodu ya onun icin aldik bizde ama icinde kucuk bi miktar koymuslar S ... sen uyarmasaydin devam edicektim yemeye ya S .. cunku market ci uzerinde givuniku yaziyo dedi bende eyv. dedim yedim valla :( ...

11. kizildeniz

kizildeniz
    Üye

Var musty linkin icindeki linkte Altta bir tablo var orada urunde alergiye sebep olabilecek maddeler yaziyor.domuzun yaninda Maru var demekki varmis.neyse ilki tam bilincli olmadi AMA simdi kesin. Dedigim gibi hazir urunlere dikkat

12. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

Bol bol balik ve sebze yiyelim. Memlekette milletin ariyipta bulamadigi sey. Ancak baliktan 100 de yuz emin olabilirsin. Cunku etin kizartildigi tavada balik kizartilamiyor. Ramen olayina gelince birtek tavuk ramen domuz katkisi yok.

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS