Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » İş / Ticaret

1. User has not uploaded an avatar

Perryhan
    Üye

İyi günler.

Çocukluğumdan beri hayran olduğum Japonya ve Japonca ile ilgili artık kendi kararımla araştırma yapabilecek ve eğitim alabilecek kıvamda olduğumdan ötürü uzun süredir Japonca kurslarını araştırıyorum. Fakat yaşayış tarzımdan ötürü ya olan kurslar üniversitelerde olduğu için eşarbımla giriş yapamıyorum ya da ortamda erkek sayısı çok fazla olduğu için kendim tercih etmiyorum. Bu yüzden çareyi özel ders aramakta buldum...

Elbette bir dili öğrenmek için ana dili olan birinden öğrenmek isterim Japonca'yı... Sanırım bu olasılık oldukça düşük böyle şartlarda. Fakat eğer ki bana yardımcı olabilirseniz iki kişi birden ders almak istiyoruz...

Yardımlarınızı ve bilgilendirmenizi bekler, teşekkür ederim...

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. nerde oturduğuna bağlı olarak değişir bu durum.
    mesela ben kocaeli komekte kursa gittim ve kapalı olarak kursa girmek yasak değildi.

kurslardaki hocalara danışırsan sana en uygun olanı söyleyeceklerdir. özel ders açısından.
    mesela benim komekteki hocam da özel ders verebileceğini söylüyoryordu. ama o izmitte işte.

3. User has not uploaded an avatar

Perryhan
    Üye

Ah haklısınız özür dilerim.. Artık can hıraş bir şekilde çare aradığım için gerekli bilgileri vermemişim...
    İstanbul'da Avrupa yakasında oturuyorum. Hatta şu anda 2 kişi değil de, 4 kişilik bir grup bile olabilir. Yani ufak çapta bi sınıf oluşturuyoruz gibi kişi sayısına bakılırsa...

4. User has not uploaded an avatar

Perryhan
    Üye

İfade etmek zor oluyor yazıyla, elbette öyle bir düşünceyle, o manayla değil... Yalnızca ailem izin vermeyeceği için bende tercih etmiyorum. Yanlış düşünmeye sebep olduğum için özür dilerim...Kulağa garip geldiğinden eminim, erkekler olduğu için bir sınıfa girmemek, bana bile garip geliyor senelerce okullarda okuduktan sonra =) fakat bu düşünce tarzımı diğer insanlara ifade etmem zor oluyor, tutucu ve gerici geliyor kulağa ne yazıkki...Neyse..

Hmm anladım, forumu tekrar bir gözden geçireyim. Sizde bir şey öğrenirseniz ve aktarırsanız çok sevinirim. Cevabınız için çok teşekkür ederim, derhal araştıracağım orayı...

5. User has not uploaded an avatar

bijin
    Üye

Merhaba. Ben japonca öğretmeniyim. özel ders verebilirim. ama detaylıca konuşmak gerek. Nazlı

6. User has not uploaded an avatar

Perryhan
    Üye

Merhaba. Ben japonca öğretmeniyim. özel ders verebilirim. ama detaylıca konuşmak gerek. Nazlı

Nazlı Hanım öncelikle teklifiniz için teşekkür ederim. Şu anda bir Japonca eğitim merkeziyle görüşme içerisindeyiz, eğer ki olmazsa size tekrar dönerim. Çok teşekkürler!

Sayın thailan verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Söylediğiniz yer ile görüşüyoruz. Umarım hallolur. Emeğiniz için teşekkür ederim.

7. User has not uploaded an avatar

Perryhan
    Üye

Bir kere başlayabilsem bırakmayacağıma eminim çünkü odukluğumdan beri tutkudur Japonca bende.. Gece eğlence için Japonca dilbilgisi kitabı okuyan biriyimdir yani =) Heleki Japon hocalarda olduğu için kesinlikle eminim çok seveceğime..
    Umarım ailem kabul eder de bir an önce başlayabilirim...

8. zeyneps

zeyneps
    Üye

İyi günler Perryhan; Benim japon bir kız arkadaşım var.Kendisi Türkçe öğretmeliği okudu. Özel ders verebilir. Özelden mesaj yollarsan iletişim bilgilerini verebilirim.

9. User has not uploaded an avatar

tatlicikolata
    Üye

ben japonyada oturuyorum size mail attim ama buradan da mesaj yaziyorum. ben turkceyi iyi bilirim ve bilgisayar karsisinda msn veya skype kullanarak size parali japonca ogretebilirim. isterseniz bana mail atin
    *****@******.com

9 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS