Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » İş / Ticaret

1. tokyoalican

tokyoalican
    Üye

arkadaslar shinjyuku da bir turk restorani turk mutfagindan anlayan asci veya asci yardimcisi ariyor.tokyoda ikamet eden arkadaslar muracaat edebilir.vizesiz isede vizesi alinacaktir.duyurulur(日本人?も大丈夫??)

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. tokyoalican

tokyoalican
    Üye

bir digeri ise asakusada uluslararasi sirkette ingilizce ogretmeni alinacaktir.ileri derecede ingilizcesi olup tokyoda bulunan arkadaslara duyurulur.haftada 2 defa ve haftalik ucreti 30.000 yen dir.(日本人?も大丈夫??)

3. restoranin adi ne??

4. User has not uploaded an avatar

annka
    Üye

sevgili tokyoalican ben bodrumda yaşıyorum ve burada 4 kardeş otel işletmesi yapıyoruz.. ama ben artık kendıme yenı bır dunya kurmak ,yenı bır başlangıç yapmak ıstıyorum ve bunun için de japonya ya gıdıp orada çalışmayı duşunuyorum.. bana japonya da yardımcı olacak dernek yada turklerin olusturduğu bır bırlık varsa ismini verirsen minettar olurum.yani ben japonyaya gıdıcem fakat orada nasıl iş bulurum bılemıyorum.. bunun için orada yaşayan turklere ulaşmam lazım... yardımını bekliyorum..

5. tokyoalican

tokyoalican
    Üye

モゴ?ん?トルコ料?出?る?らレストラン????教??も?????簡??言??新宿3?目??るレストラン??。??る?ら????事メ?ル?るよ

6. User has not uploaded an avatar

selami
    Üye

selam tokyoalican kardes ben is ariyorum

ahciyim suan gifkendeyim

doner satiyorum eger bir restoran varsa gidip calisayim...

lutfen habeleselim.

mail;

7. User has not uploaded an avatar

selami
    Üye

kardesler ben biraz once arastirdim

sinjukuda uc tane var sanchomede onagore

isimleri:uskudar,istanbul ve bosporos hasan

website:asarida lutfen bakin

http://r.gnavi.co.jp/g711200/

http://bosphorushasan.com/

http://www.istanbul.co.jp

sizlere yardinci olabildiysem ne mutlu bana ,saygilar

selami

8. User has not uploaded an avatar

turkey2007
    Üye

slm arkadaşlar selami kardeş böyle düşünmen bile yeterli tşk. keşke herkes senin kadar duyarlı olabilsede yardımcı olsa tşk...

9. User has not uploaded an avatar

turkey2007
    Üye

ben turizmde çalışıyorum bende japonyaya gitmek istiyorum iş konusunda yardımcı olabilecek biri varmı
    tşk

10. User has not uploaded an avatar

turkey2007
    Üye

Tşk mamikojp bilgilerin için çok sağol ben tr den oraya dediğin gibi ancak turist olarak gelebilirim veya dil kursu gibi sebeble gelebilirim yani herhangi bir iş ten çalışıp ve daha sonra zamanla herşeyi yoluna koyup yerleşmek gibi bir düşüncem vardı....ama benim için önemli olana orya gelirken bana iş bulabilecek veya ne bilim yardımcı olabilecek birisini arıyordum orya gelipte sap gibi kalmak istemiyorum
    ama hemen söylemek istiyorum ki yardımcı olacak kişi arıyorum derken bana evini açsın maddi yardımda bulunsun diye bir düşünce algılanmasın zaten böyle birşeye elbette hakkımız yok... Çünkü, böyle anlayanlar var bana sadece şurda iş bulabilirsin burası senin için daha kolay olur burada daha rahat alışırsın gibi tavsiyelerde bulunacak kişi olmal.... Yani böyle... İlginden dolayı tekrar tşk.. Ederim kardeş....

11. sayın sıdolla kardesım anlatırmısın bıraz ınsanlara nasıl yardımcı oluyorsun..? yanı nasıl ıs buluyorsun..? karsılık derken neyı kasdedıyorsun..? bılelım bız de ona gore hareket edelım.. yanı elımızden ımzalı senet mı alıyorsun.. yada maasın bellı bı kısmını mı alıyorsun...? buldugun ısler ordakı turklerle ılgılı ısler mı..? yanı araba parcalama yada ınsaat ıslerı mı..? dıyelım kı ben ıs bakıyorum nasıl guvenıcem sana...? yada bu kadar kesın konustuguna gore ya cok cevren var yada yakuzalarla mı calısıyorsun..? hayır bende ıs arıyorumda o yuzden bu kadar sordum.. cunku yakında yollarda promosyon mendıllerı dagıtmaya baslıcam er kı ıs bulamazsam.. tesekkur ederım..

12. leyla

leyla
    Üye

Ever arkadaşlar burada insanlığımızın ne kadar öldüğünü ve nasıl can çekiştiğini görüyoruz! Başka diyecek bir söz bulamıyorum.

13. erciyesjp

erciyesjp
    Üye

umutsagaya

kimse karsiliksiz bir sey yapmaz demis ama herhalde o kisi sadece kendini ve kendi gibilerini kastediyor. Eskidende oyle kisiler cokdu ama hepsi birer birer sondu...

is bulmak icin de seninde biraz caba gostermen lazim. egerki japonyada yasamayi dusunuyorsan en azindan kendini ve ufak tefek dertlerini anlatacak sekilde japonca ogrenmen gerekecek. Ingilizce ile calismak istiyorsan gercekten cok zor. yada seninde bazi seylere katlanman gerekecek ne bileyim tokyodan iki saat uzak yer, inaka yer vs.. eger yinede ciddi anlamda senin oturdugun yere yaklasik 1 saat 40 dk lik uzaklikda bir is istersen hemen senin yerine gerekli yerlere seni arattirayim..dusun ve buraya cevabini yaz..

14. ercıyesjp : tesekkur ederım ama o kadar uzak mumkun degıl.. tesekkur ederım bu kadar ugrasına.. nacare oldugumda bıle kımse bu kadar yardımcı olmamıstı bana even tr de..cok tesekkur ederım.. 2 saat uzakta hanım bıle zettaı yada dıyoo..

15. User has not uploaded an avatar

aytekinx
    Üye

Herkeze slm ben japonyaya gitcem bu hafta iki tane kredi kartım var kartlarda 2 milyar para var aynı zamanda kredi kartı oluyor ya imkanı olur yanı illa girişte para yoksa kredi kartı gecermı? istanbuldaki japon konsoloslugu gittim dergi aldım gezilecek yerleri aldım birde harita aldım direkmı gideyım? rezarvazyon yaptırayım pasiyon varmı yardımcı olcak varmı japonyada neresi varsa oraya gitmek istıyorum kısacası kaçcam orda kutugum istanbul bana yardımcı olun arkadaşlar yardımlarınızı beklıyorum acıl olarak mail adresim tşkler

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla »

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS