Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya'da Yaşam

 1. Bulduğum Japonya belgeselleri videoları:
  *İzleyip yorumlarınızıda yazarsanız güzel olur :)

  1. Çağatay Yolda
  Arkadaşlar http://www.cagatayyolda.net/ sitesine(resmi sitesi) girince altta "PROGRAMLAR" kısmını göreceksiniz oraya tıklayıp > çıkan seçeneklerde (en sağda ) "DİĞER PROGRAMLAR" bölmü var > Orda en altta "TOKYO" bölmü var onu seçerseniz bilgisayarına 300-400MB lık tokyo belgeseli videosunu indirecek. Video süresi yaklaşık 25 dkk. Çağatay yolda'nın yeni japonya belgeseli eklememişler, bulursam onuda paylaşırım.

  9 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 2. 2. Ayna Japonya'da
  http://tr.sevenload.com sitesinde arama bölmüne "Ayna Japonya" yazarsanız japonya ile ilgili 2 bölümden oluşan güzel belgeseli bulup izleyebilirsiniz.

  9 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 3. 3. Japonya'nın Vahşi Sırları
  National Geographic'te 25 Ocak Salı 2011 günü - saat 17:00 de (türkiye saati ile) televizyonda Japonya'nın Vahşi Sırları adlı belgesel tekrar yayınlanacak. izlemenizi tavsiye ederim. Güzel bir belgesel. Belgesel hakkında ön bilgi ve resimleri bu siteden inceleyebilirsiniz.

  http://natgeotv.com/tr/japonyanin-vahsi-sirlari/hakkinda

  9 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 4. 4. Hayat bir Yolculuktur! Japonya En Pahali Bonfile
  adlı belgesel de yine National Geographic yapımı bir belgesel. Belgeselde japonya, akihabara, maid cafe ve sumolar hakkında ufak bilgiler veriliyor. Belgeselin sonlarına doğru Kobe bifteğinden bahsediliyor. Dünyanın en pahalı ve lezzetli eti olduğu söyleniyor (Bizim bol tereyağlı iskerder'e gerçekten rakip olabilir mi bilmiyorum :)).
  Yarım kilosu yaklaşı 700 dolara falan geliyormuş.

  Video'yu google'da "Hayat bir Yolculuktur! Japonya En Pahali Bonfile download" diye aratarak bulup, indirebilirsiniz.

  9 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 5. 5.Samuray - Sky Türk

  Arkadaşlar geçenlerde Sky Türk'te Samuray adlı 1 saat süren bir belgesel yayınlandı (Anlatıcı : Samuray'ın Gözyaşları filmindeki abimiz Mark Dacascos ;). Severim kendisini ;) ). Bu belgeseli google'a girip "samuray sky türk izle" diye aratarak , sonuçlarda çıkan ilk siteden izleyebilirsiniz. *Site firefox'ta hata verebiliyor ve ekranda ibrşey çıkmadığı durumlar oluyor. Site en iyi Windows İnternet Explorer ile izlenebiliyor.

  8 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 6. belgesel olarak değilde film olarak önerceğim departures diye bir film var...tokyoda başlayıp küçük bir kasabada devam ediyor .. japon kültürü doğası ve yaşam tarzını çok güzel anlatıyor bence....

  Okuribito
  http://www.imdb.com/title/tt1069238/

  8 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS