Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Teknoloji

1. Makro

Makro
    Üye

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz manga,cosplay eşyaları,japonyaya özgün çeşitli elektronik eşyalar satan site var mı ?Sistemi dealxtreme gibi 100 usd ye kadar posta ücretsiz ve gümrüksüz paypal ile ödeme alan bir site lazım.Deal'de aradığım bir kaç anime figürünü buldum ama sonuçta çin sitesi kalitesi biraz daha düşük orjianllerinden.Aradığım ürün otamatone'u ebay'da buldum fakat satıcılar genelde Türkiye'ye gönderim yapmıyorlar.Böyle siteler biliyorsanız eğer paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.

9 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. www.japonika.com.tr
    var :)

3. Makro

Makro
    Üye

www.japonika.com.tr
    var :)

paypal almıyor,kargo free değil ürün yok gibi bişey :)Daha fazla saymak istemiyorum:D

4. Japonika paypal alıyordu yaw, dur bir daha bir inceleyim. Ürün kısmına birşey diyemem çünkü yeni açılan bir site, ürün listesi yavaş geliştiriyor yakında daha çok ürün gelicek diye biliyorum.

5. evet paypal kabul ediyor :)
    *Paypal

Paypal ile alışveriş yapabilirsiniz. Siparişinizi verirken banka havalesi seçeneğiyle siparişinizi tamamlayın. Daha sonra paypal üzerinden [email protected] adresimize sipariş tutarını TL olarak gönderin (gönderim ücreti olması durumunda, gönderi ücreti size aittir). Sonrasında [email protected] adresimize bilgilendirme mesajı atınız

kargo, türkiye içi kargo öyle çok masraflı değil bildiğim kadarıyla, ben ağrıya kargo yolladım 5 tl aldılar benden okadar.

Birde aradığın ürün varsa ve japonika'da yoksa , onlara bir mail at ,belki yakında getirecekleri ürün listesinde vardır.

6. Makro

Makro
    Üye

Sitede footer'da direk bu resim olunca paypal almıyor sandım,alıyormuş ama hesaptan otomatik çekmiyormuş.Siparişle getirirler ama ordan buraya gelene kadar pahalı olur, ülke içindeki fiyatından lazım o yüzden internetten alıyorum.Teşekkürler yardımın için site aramaya devam.

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS