Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Vize / Pasaport

En iyi Hava yollari Osaka'dan

(11 posts)
  • 9 yıl önce substar tarafından başlatıldı
  • yamaoka tarafından son cevap
  • (ilgili konu bulunamadı)
  1. User has not uploaded an avatar

substar
    Üye

Gecenlerde Osaka Istanbul - Istanbul Osaka bileti aldim THY den ve su ana kadar en dusuk fiyatti 3 haftalik gidis donus 92,000yen ama tabiki bileti aldiktan iki gun sonra ayni bilet 132,000 olmus gerci.

Turk Hava Yollari'ndan sasmayin derim. Direk ucus ve 40kg bagaj hic bir yerde yok.
    Gidip KLM ona buna paranizi vermeyin derim

Saygilar

9 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. erciyesjp

erciyesjp
    Üye

thy nin sitesinde bu ayin sonuna kadar fix biletler 55bin civarindaydi
    vergi ve mazot haric

3. AvsarogluJapan50

AvsarogluJapan50
    Üye

Nereye 40 kg bagaj 3 kilo fazla gelsin basliyorlar safsataya fazla da filanda. Amerikaya gidersen thy ile tr den 25 kilo deniz asiri ulkeymis . Japonya yakinya ondan. Ama genede bizim icin bir nimetdir thy onuda soyleyeyim.

4. Demin televizyonda görmüştüm, THY'da yurt dışından gelenler için ekstra bagaj hakkı uygulanacakmış, sanırım üçretsizin bagaj ağırlını artırdılar. Amaç yurt dışından gelenleri ülkede daha çok alış veriş yapmaya teşvik edebilmekmiş. Mesela eskiden 2 bavula kadar üçretsizse artık 4 bavul taşıma üçretsiz olacakmış.

5. User has not uploaded an avatar

substar
    Üye

Yine gecenlerde THY'yi arayip benim satin aldigim ekonomi sinifini yeni cikan comfort sinifina yukseltme yaparsam ne kadar oderim diye sorayim dedim.

O kadar kartda kullanilmamis mil filan olmasina ragmen ustune bir de para istiyorlar hemde 1200 Euro. Tabi sazanlar atliyo nede olsa kime ne gecirirlerse kar olarak dusunuyorlar.

Ya bizim su milletimiz cakalliga kullanicagi akli biraz ilimde kullansaydi fena mi olurdu? ve suphan allah

6. User has not uploaded an avatar

aljp
    Üye

Japonya Depremi Bağış Kampanyası

04.04.2011

11 Mart tarihinde yaşanan deprem afeti sonrası bölgede büyük hasar ve can kaybı meydana gelmiştir. Afette yakınlarını kaybedenlere başsağlığı dileriz.

Türkiye ve Japonya 1890 yılında yaşanan Ertuğrul Fırkateyni Faciası,1985 yılında İran-Irak savaşında yaşanan yardımlaşmalar ile dostluk bağlarını güçlendirmiştir.Ayrıca 1999 yılında ülkemizde yaşanan deprem sonrası Japon halkından gördüğümüz maddi ve manevi desteği unutamayız.

Afet bölgesinde zarar görenlerin bir an önce normal hayatlarına dönmeleri için bizlerde elimizden gelen yardımları yapmaya çalışacağız.

Depremden sonra büyük zorluklar ile mücadele eden Japon halkına destek olmak için özel bir ücret belirlenmiştir.Bu bilet ücretinin %5’i Japon Kızılhaç’ına bağışlanacaktır.

Japonya’dan Türkiye, Avrupa, Ortadoğu’daki Tüm Şehirlere
    Gidiş-Geliş Ücreti:

Nisan ayında, ¥40,000 + vergiler
    Mayıs ayında, ¥50,000 + vergiler

Kurallar:

* Rezervasyon tarihinden itibaren 7 gün içinde biletleme yapılmalıdır.
    * Biletleme yapıldıktan sonra iadesi yapılamaz.
    * Rezervasyon değişikliği için her seferinde ¥20000 ödenerek yapılabilir.
    * İstanbul’a gidiş ve gelişte 1 kez duraklama yapılabilir.
    * Bebek/çocuk için indirim yoktur.
    * En fazla kalış süresi 21 gündür.

Türk Havayolları Tokyo Ofisi (03-3435-0421) veya seyahat acentalarından rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.

7. User has not uploaded an avatar

substar
    Üye

yine en iyisi THY direk ucus baska yok

8 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  8. User has not uploaded an avatar

elecom
    Üye

dostum neyi iyi...2 hafta once bilet aldim,yeni acayip uygulamara cikarmislar..economy nin ekonomisi gibi tuhaf bir sey...koltuklar otobus kltugundan dar , 20 kg bagas...
    neyi iyi? misir havayollarini kullaniyordum kocaman koltuklar ,40 kg bagaj ve daha ucuz..malasef misir olaylarindan sonra ucuslar kalkti..rus havayollari berbat deriz adam basi 40 kg yla bindim ....

gittik turk havayollari aldik yine 20 kg ve her kilo artisinda 15 euro istiyor..2 gun sonra donecem japonyaya , daha bagajimda bir sey yok 27 kg olmus ... daha almam gereken seyler var :( kara kara dusunuyorum..her kiloya 15 eoro vermek agrima gider ,sonucta icindekiler o kadar para etmez :(

11 inde japonyaya donen arkadas varsa bagaji musaitse yardimci olmasi icin yaziyorum :(

9. User has not uploaded an avatar

elecom
    Üye

bu arada 2 ust yazidaki arkadas yazmis,biletlerin %5 japon kizilhaca yatacak..eyvallah yatsin lafimiz yok..ama su thy birazda kendi vatandasini dusunse ....yabancilar turklerden daha ucuza biniyor...kendi ulkemeizin havayollarinda daha pahaliya kullaniyoruz.... zaten bu son kez alisim..bir daha hayatta almam...param yabanci havayollarina gitsin...hic degilse bagaj da kafamiz rahat oluyor

10. yamaoka

yamaoka
    Üye

arkadaşlar ,sizi çok karlı bir işe davet etmek istiyorum. Detaylar şöyle ;

Aerobilet.com firmasının düzenlemiş olduğu bu kampanya ile Uçak biletinizi bedavaya alabilirsiniz.

Mantık gayet basit, siteye kayıtlı bir kişi sizi davet ettiğinde 15 TL hesabınıza geçecektir, siz de her davet ettiğiniz kişi üzerinden 10 TL kazanacaksınız.

12 arkadaşınızı davet etseniz (12x10=120 TL) + (15 TL) = (135 TL)

135 TL gibi bir rakama gidiş-dönüş uçak bileti alabiliyorsunuz.

Üyelikler cep telefonunuza gelen mesajlar ile onaylanıyor ve bir kişi tek bir üyelik ile katılabilir.

Bir bilgisayardan sadece 4 giriş yapılabilir.

Yani çakallık sökmüyor :)

Bana mail adresini ulaştıran arkadaşlara en kısa zamanda davetiye yollayabilirim

Ayrıca Site üzerinden direk üye olunduğunda herhangi bir bonus alamıyorsunuz.

mail adreslerinizi özelden gönderebilirsiniz

11. yamaoka

yamaoka
    Üye

Kampanya yakında bitecek arkadaşlar, bence kaçırılmaması gereken bir fırsat

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS