Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya'da Yaşam

1. User has not uploaded an avatar

sakura
    Üye

Japon insanı, gençler sokakta nasıl giyiniyor diye merak etmişimdir.Aldığım duyumlara göre çok renkli ve şık giyiniyorlar.Bazen de bu şıklık fazla aşırıya kaçabiliyor.Aşağıdaki web sayfasını buldum.Bakın bakalım sokaktakiler nasıl giyiniyormuş:)

http://www.style-arena.jp/

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

daisy
    Üye

web sayfasına baktım sakura. kızların giyim tarzları manyak derecede hoşuma gitti.ama erkekler tek kelimeyle iğrençlerdi. keşke türkiyenin her bölgesinde bu derece şık ve alımlı giyinebilinseydi. özgürce, kimin ne dediğini ve diyebileceğini umursamadan...

3. tokyoalican

tokyoalican
    Üye

japon arkadaslardan ozur diliyorum;
    japonlarin herseyi mukemmel ama kusura bakmasinlar ama giyim sifir.

4. User has not uploaded an avatar

dboynukara
    Üye

Valla aerkadaşlar çok güzel giyinende var kötüde sadece bayanlar pantolonun üzerine etek giymeseler iyi olacak
    erkekler de fena değil güzel giyiniyorlar Hepsi rengarenk ışıl ışıl saçlar zaten saçları süper Anlıyacağınız hakkaten bakımlılar hoşlar yani :)

5. kizildeniz

kizildeniz
    Üye

erkekler de fena değil güzel giyiniyorlar Hepsi rengarenk ışıl ışıl saçlar zaten saçları süper

Basbakanlari bile :)

Attachments

1. hy.jpg (135.5 KB, 0 downloads) 10 yıl old
    10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  6. bence erkeklerin giyimi hiç hoş değil. o ne lan erkek adam rengarenk giyinir mi. çoğu erkek giyim kadın elbisesi gibi. kadına daha çok yakışır giyse.
    kadınlarınki de aynı işte her yerde çok çeşitli yani.ama mini etek kısmını baya bi abartıyor bu japon gençleri. gerisi gayet hoş

7. User has not uploaded an avatar

sugoi
    Üye

çok şık giyinenler de var berbatt olanlarda ama kıyafetler sudan ucuzdu.(orada çalışıyorsanız tabi)

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS