Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Vize / Pasaport

1. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

Spy gibi neden ip sini takip ediyorsunki. Sor versin adresini. Hem nagano nun neresinde olduguna dair bilgin varmi? Nagano bir eyalet. Kimbilir hangi sehrindedir. Bence samanlikta igne aramak gibi olur. Ustelik ip den yaptigin takip servis saglayicisinin adresinden ote gidemez. Belki servis saglayicisinin binasi 150km uzaktadir
    en iyisi baska bir yoldan sur izini

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

zettai kareshi
    Üye

sanirim online sin??bende japanese drama izliyordum..ismi bambino..... bilmiyorum ilgini cekermi??
    simdi kardesim isler senin bildigin gibi degil bayag uzun bi hikaye...ozele yazayim..

3. traljp1

traljp1
    Pasif

Banada yaz usta...Farkli bir hikayen var gibi,

4. traljp1

traljp1
    Pasif

2,5 yildir unüversitede Avusturalyada okudgunu belirtmisin,,,,yani daha 1,5 yil okuman gerek ,,,Üni yi bitirmeden mi japonyayi düsünüyorsun?

5. User has not uploaded an avatar

zettai kareshi
    Üye

kardes valla check etmedim ama uni dedigimi hatirlamiyorum..cok para advanced diploma okuyorum (busisness managment)sadece lagally kalmami sagliyo..ben profesyonel chefim..sponsorum cok buldumda bende evraklari..artik australia kabul etmiyor nedenide..burda zamaninda indialilar cok sahte chef evragi duzenleyip onay almislar..simdi yasalar degisti illa ascilik okuluna gidip 22 bin dolar civari iki senelik okican diyo..oda bisi ogrettikleri yok..ukalalik gibi olmasin zaten dunya mutfaklari uzerine calsimis biri olarak o okul bana bisi vermez....orayi bitiripde hala bicak tutumayi bilmeyen binlerce asyali var.....ozele bi ara yazarim..su an burda easter tatili ogeln kappttim..aksam servisine restauranti acmam lazim....sen kendinden bahsedersen sevinirim ben gelen kadar ..byeee....

6. traljp1

traljp1
    Pasif

ingilizce easter tatili ..almncasida ostern tatili,,,,hiristiyanlarin önmeli tatillerinden biri...Ben Almanyadayim burdada ostern tatili,,okullarda tatile gecti,,dini bir bayram....

7. traljp1

traljp1
    Pasif

sen askerden sonra 2,5 yildir avusturyada okuyorum diyince bende uni dir diye düsündüm

8. User has not uploaded an avatar

zettai kareshi
    Üye

kardes neden aciklama yapma geregini duydun anlamdim ama yinede sagolasin....japonyada bulundun mu??yada yolun almanyaya nasil dustu??senin isim kesin ali dir simdi!!!!askerlik biteli 10 seneyi gecti kardesim ardindan okula gitsek unimi kalir bu zamana..

9. traljp1

traljp1
    Pasif

Evet iki defa japonyada bulundum seyhat amcli,bu sende bir fuji dagi gezizi düsünüyorum..Bende Almanya ya Uni yoluyla geldim .Sana kolay gelsin,basarilar..

10. User has not uploaded an avatar

sanayitipi
    Üye

Döner demeniz oradaki şartları tam olarak algılayamadıklarındandır. Japonya kültürü ve insanları ticari anlamda diğer luslar benzememektedirler.

8 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  11. User has not uploaded an avatar

duhan
    Üye

yav bu nasıl iş anasını staım birisi diyor ki japonyaya gitmek için vizeye gerek yok bir diğeri ise karadenizli olursan işin kolay ne alaka kardeşim karadeniz sankiş ayrı bir eyalet mi ??? kardenizlilerin özelliği ne böyle saçmalık mı olur hayret bişey yav ... ?????

12. Duhan herşeyi yarım biliyorsun yaw :)
    Tatil ve gezi için 3 aya kadar olan kalmalarda vize istemiyor.
    3 aydan fazla zaman kalmalarda, iş, uzun süreli kurs vb. şeylerde vize istiyor.
    Karadenizlilerin kolay vize aldığı veya kolay iş bulduğu yok, belki sadece söyle birşey olabilir ; Daha önce gitmiş yerleşmiş oturma ve çalışma vize almış bir karadenizli arkadaşını girişte veya vize almada referans gösterip rahat vize alabilirsin. olsa olsa öyle bir kolaylık olur. Japonyadaki karadezili türk oranının fazla olduğu söylendiği için "Hemşeri" ayağına iş bulman kolay olabilir en fazla.

13. User has not uploaded an avatar

duhan
    Üye

thailan
    hay ağzını öpim şöyle desene mübarek :) ağzı olan konuşuyor misali herkes bişey söylüyor benimd ehaliyle kafam karıştı .... :)

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS