Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » İş / Ticaret

1. User has not uploaded an avatar

russianknight
    Üye

23 yaşındayım,universite 1 terkim,Japonyada vasıfsız olarak çalışabileceğim bir iş arıyorum,bu konuda bilgisi olanlar varsa yazmalarını rica ederim.

edit:''türkiyede iş yok mu,japonyada ne yapacaksın'' vb soruları lütfen sormayın..

para biriktirebilmek için tek şansım yurtdışında bir süre çalışmak,acil olarak bir miktar paraya ihtiyacım var,ailem çevrem ve yaşadığım ülkede bu potansiyeli görmediğimden iş imkanını soruyorum,olumlu veya olumsuz yazacak her arkadaşa kabulüm ama lütfen edit olarak belirttiğim kısımdaki gibi sorular soracak olanlar varsa özelden yazsınlar..

iş hakkında bilgi paylaşıldıkça bende neden japonyada iş konusunu açtığımı açıklayacağım zamanla ;)

9 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

al birini vur otekisini
    biz aylardan beridir foruma bosuna yazip ciziyoruz. ayni spamlar hala geliyor

3. User has not uploaded an avatar

blgram145
    Üye

O zaman japonlardan duyduklarımı söyleyeyim japonyanın durumu iç açıcı değilmiş şu anda ve kendileri dahi yabancı ülkelere kaçıyorlar . Ki dönercide çalışsan fazla tutacağını sanmıyorum adam akıllılar hariç . Sonuçta japonyada okyanus ülkesi ve deniz yemeklerini tercih ediyorlar . Tabii bunlar benim duyduklarım . Orda döner dükkanı açmak Türkiyede suşi dükkanı açmaya benzer tabii ölçüp biçip girersen işinin ehliysen o zaman umut var demektir.

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS