Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » İş / Ticaret

1. User has not uploaded an avatar

bLackem
    Üye

Merhabalar,

Size bir kaç sorum olacaktı..

Japonyaya para kazanmak amaçlı gitmek istiyorum.Acaba gitsem gerçekten para kazanabilirmiyim ? Hangi işleri yaparak daha fazla kazanabilirim ? yoksa başka bi ülkemi mi önerirsiniz ?

Not:Kendimi anlatabilcek kadar japonca ve ingilizce biliyorum.Ayrıca şuan bilgisayar tamiri ile uğraşıyorum.Ama illa bilgisayar olsun istemiyorum.Hangi işten daha fazla kazanabilirsem o işte çalışıcağım.Gerekirse hamallık yaparım.Şuan gerçekten büyük bi para sıkıntım var.

Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür eder,iyi forumlar dilerim.

8 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

bu soru belkide yuzlerce defa forumda sorulmus ve yuzlerce defa cevaplanmistir
    eger zahmet olmayacaksa lutfen forumdaki acilmis konulari oku. okuyupta yinede kafana takilan birsey olursa sor

Not:japonya ya nasil giderim,japonyada nasil para kazanirim,nasil vize alirim, kacak kalabilirmiyim gibi sorular soranlar tarafimdan cevaplanmayacak ve konulari silinecektir.

3. User has not uploaded an avatar

pidraeth
    Üye

Not:japonya ya nasil giderim,japonyada nasil para kazanirim,nasil vize alirim, kacak kalabilirmiyim gibi sorular soranlar tarafimdan cevaplanmayacak ve konulari silinecektir.unforgiven01

Böyle olunca foruma uğrayan olmaz.çünkü bu foruma uğrayanlar yüzde 99 bu konular için geliyor.Moderatör kendi ayağınıza kurşun sıkmışsınız

4. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

arkadasim bahsettigin sorular peryodik olarak foruma her uye olan tarafindan soruluyor.bizim misyonumuz insanlari arastirmaya ve ogrenmeye tesvik etmek. sorunun cevabini direk olarak verirsek insanlarda arastirma ve ogrenme nedeni kalmayacak.
    zaten bizim gorevimiz insanlarin sorularini cevaplamaktir, cevaplanmis sorulari tekrar tekrar cevaplamak degildir.
    forumda acilmis konulari incelerseniz herseye cevap bulabilirsiniz. bulamadiginiz sorulari cevaplamak icinde bizler burdayiz
    saygilar

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS