Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Nihongo

Minna-san konnichiwa ^^

(26 posts)
  1. facebook :)

8 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

nikkeidake
    Üye

OosakiNANAsan buradan da istersen resimli sesli ve hiragana ve katagana yazılı japonca öğrenebilirsin buusu.com .Bu adresi inceliyebilirsin

3. User has not uploaded an avatar

nikkeidake
    Üye

buusu.com たのし..がんばて ください.またね...

4. User has not uploaded an avatar

elecom
    Üye

bende buck-tick severim.tek dinlediigm japon muzik grubuda o zaten...digerleri beni sarmiyor....adamlarin konserine gitmeyi cok istedim..ama firsat bulamadim...bir japon arkadas yokahama (yanilmiyorsam) konseri icin bilet alacakti banada soyledi 8800 en civari bir seydi ,aniden cimriligim tuttu :) almadim...pisman olmadim degil :( kismet onumuzdeki konserlere bakacaz :)

5. OosakiNANA

OosakiNANA
    Üye

nikkeidake-san どうもありがとうございました ^_^
    わたしはにほんごのクラスにいっています。でもわたしはこのwebサイトをみます。
    どうもありがとうございます^_^

6. OosakiNANA

OosakiNANA
    Üye

elecom-san
    Ciddimisin?
    İnanmıyorum!!! Bende Eylül'de ki konserlerine gitmek istiyorum ama fanlardan ve sensei'lerimden duyduğum kadarıyle Japonya'da bilet almak çok zormuş. Üyeler bile zor alabiliyormuş ki, kaldı ki ben Türkiye'deyim.
    Tek isteğim Atsushi-sama'yı bir kez görebilmek! O'nu çok ama çok seviyorum. Hayatımda bir Michael Jackson bir de Atsushi Sakurai vardır. MJ'i göremedim ama Atsushi'yi görmeyi çok ama çok istiyorum!
    Seninde gitmemene çok üzüldüm :( Keşke senin yerinde ben olsaydım!

7. User has not uploaded an avatar

elecom
    Üye

benim adama karsi ozel bir ilgim yok.. :) olmasida beklenemez zaten.. :)
    ilk donemini sevmiyorum ama buck tick in punk agirlikli, son albumleri iyi..sozleri hosuma gidiyor

ben bilet hakkinda zor aliniyor vs diye bir sey duymadim..bahsettigim arkadas durmadan konserlerine gidiyor....
    .
    rahmetli michael abiye de yazik oldu,,adam pisi pisine gitti ... :(

8. OosakiNANA

OosakiNANA
    Üye

Değil mi, harikalar. Aşığım resmen!
    Biletle ilgili konuya gelince benimde aklım karıştı :S Ya garip bir uygulama varmış anladığım kadarıyla. Tek dleğim onları canlı izlemek.
    Bileti şimdi almam gerekiyor heralde, oraya gidince he diyince bulamam ya da bulsam bile normal fiyatından çok daha pahalıya satarlar. Bir mucize olsa da bir gün canlı canlı izlesem!

9. User has not uploaded an avatar

elecom
    Üye

burda biletix gibi yerler var,biraz daha uyguna buluyorsun..
    bak senin bahsettigin sey "funlar icin ozel konser mi?" gecen hafta internet sayfasinda baktim....fun klubune uye olursan oel konserlere gidiyorsun,ama cok fazla degil...album cikinca oluyormus...bilet fiyatida 5000 en civarina gprdum..

bu arada layd gaga geldi buraya,15 000 en mis konser bileti...ya aklina sasayim ben o parayi verene...kadin vucudunu sergiliyor ve abuk subuk giyiniyor diye meshur.....ama verenler var o parayi /..bir iki gundur bir parcaya takildim..yakuza 4 oyunundan....cok hosuma gitti sarki :)

http://www.youtube.com/watch?v=vKItddlXJys

10. OosakiNANA

OosakiNANA
    Üye

Keşke kanji bilseydim >_< Sitenin kurdu olurdum!
    Öyle yada böyle Atsuhi-sama'yı görmeyi çok istiyorum, inşallah bir gün konserine giderim ^_^
    Bu arada enka müzik miydi o?! Açıkcası benim tarzım değil :D

11. User has not uploaded an avatar

elecom
    Üye

kisilere takilma muzige takil..... enka gibi ama 80 lerin japon popo muzigini animsatti....enkaz-pop karisimi....

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS