Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya'da Eğitim

1. User has not uploaded an avatar

onur22
    Üye

Merhaba ben Onur 21 yaşındayım 2 yıllık bir meslek yüksek okulunda Radyo ve Televizyon programcılığı 1. sınıf öğrencisiyim. Arkadaşlar forumu yaklaşık 5 aydır takip ediyorum Japonyada eğitim başlığı altında bütün konuları tektek okudum bana çokta yardımı oldu bütün başlıkları tek tek okumaya çalışıyorum hala:) ingilizcem upper intermediate seviyesinde bir çok sitede araştırdım genel olarak tokyo ve yakınlarındaki üniversiteler paylaşılmış ve anlatılmış çoğunun sitesine girip araştırdım ingilizcemin yettiği kadar ama anladığım üzere genelde tıp, hukuk, mühendislik gibi alanlarda eğitim veren üniversitelerdi benim sizden ricam eğer bilginiz varsa yada bilen bir arkadaşınız varsa bana medya eğitimi veren bir üniversite ismi verebilirmisiniz ? yada sizin bana Japonyada şu mesleği okursan senin için daha iyi olur diyebilceğiniz ve mümkünse Tokyodan uzak olsun Tokyodan uzaksa okulun üçretide biraz düşüyor diye biliyorum Sadece 1 okul ismi istiyorum kimse yanlış anlamasın hazıra konduculuk yapmak istemiyorum ama bulamadım :) (mümkünse tıp, hukuk yada mühendislik tarzı birşey oku demeyin beceremem :) )

Şimdiden yorum yapıcak ve yardım edicek herkese teşekkürler.

8 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

sorunun cevabina herkezden farkli cevaplar cikacagina eminim.
    sunu soylemek gerekirse japonyada okudugun her meslekten is bulabilirsin. onemli olan senin ne istedigindir. istemeyerek okudugun ve ogrendigin bir meslekte zaten basarili olman zor. herseyden once ne istedigin dusun.

3. User has not uploaded an avatar

onur22
    Üye

Evet bu konuda çok haklısın ama sanırım benim istediğim meslek Medya üzerine Fotoğrafçılık olur Radyo ve Televizyon programcılığı olur yada Grafik ve tasarım olur yani bunlardan birinin bulunduğu bir üniversite ismi arıyorum sadece geri kalanı ben araştırıcam ama duyduğum kadarıyla okul tokyodan nekadar uzaksa fiyatıda okadar düşüyormuş :)

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS