Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya Diğer / Çeşitli Yardım Konuları

1. User has not uploaded an avatar

rellanceavantgarde
    Üye

degerlı arkadaslar soz konusu gordugum burda resmen kurtler turkler lazlar ve turkıyede yasayan tum tum etnık kokenlere haksızlık yapıyoruz aslen kurdum ve hıc bır sekılde ınkar etmem soz konusu degıl ama sonuc ıtıbarı ıle turkıyede dogdum ve uzak olmamam ragmen ulkemı cok sevıyorum ve artı sunu soylemekte yarar var japonyada turk kımlıgı tasıyan ınsanların ısledıgı suclardan hıc bır etnık koken sorumlu tutulamaz artı kı ozellıkle japonyada karadenız kokenlı ınsanlar var ve bıldıgınız gıbı ordulular japonya vıze ıstememesıne ragmen onlardan ıstemekte sımdı kalkıp ordulularımı suclamalıyız?ogrenmek ısterım ve artı artvınlı arkadasımın camuru kalkıp kurtlerın uzerıne atması kabul edılır bır tarafı yok ılk once sunu belırtmekte yarar var degerlı kardesım bugun japonyada agırlıklı olarak karadenızden gıden ınsanlar ve %75 i karadenızlı sımdı karadenızlı kardeslerımımı suclamak lazım veya kurtlerımı turklerımı arnavutlarımı alevılerımı?merak edıyorum dogrusu ve bılgılendırsenız sevınırım tartısmadan kacmıyorum adresım lutfen onyargılı davranmayalım kı terorıst dıye ılan edılen bızım vatandasımız bır turk evet degerlı artvınlı kardesım ve su japon bayanın maılını yayınlayan kardesım sızın kı resmen kukla olmak ıle ılgılı bır sey sen ve akrabaların suclu sevmedıklerın suclu oylemı bak degerlı kardesım ben bır japon bayan ıle evlıyım ve ıkı cocugum var ve ben asla aılemde boyle bır konun acılmasına ızın vermedım vermemde kı zaten boyle olması gerek eger bırılerınıe camur atacaksanız ılk once kendınıze bakmanızı tavsıye ederız onyargıları yıkın tum turkıyede ve dunyada yasayan ve tum turk kımlıgı tasıyan mılletıme kucak dolusu selamlar ALLAH yardımcıları olsun

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

kaze
    Üye

Yakında Japonya'da Türkleşmemiş safkan Japon kalmayacak sayenizde.:))) Ne diyim süpersiniz...(Sözüm yukarıdaki arkadaşa değil, yanlış anlaşılmasın. Genel bir yorum)

3. User has not uploaded an avatar

CaponBaligi
    Üye

Ya arkadaslar hakikaten sacmalayan arkadaslar var.
    Ne bu Kurt Turk ayrimi ya.Sadece bize zarar veriyo buna emin olun.Ayrica bi Turk olarak soyluyorum,elinizin altinda internet var,acin okuyun arastirin.Turkiye'de tek bi irk yok.Kendilerine Turk adi verilmis biz Anadolularin bile
    bolgeye gore DNA lerimiz farkli.Bu bugun kanitlanmis bi olaydir.Yani Turkiye'dekilerin %85-86 hatta daha da fazla bi oraninin DNA leri,taa Orta Asyadaki bilmem Ozbegiyle,Kazagiyla,Kirgiziyla filan benzesmiyor,uyusmuyor.
    Aksine Cevre ulke insanlariyla(Yunanistan,Bulgaristan,Gurcistan,Italya vs.)inanilmaz derecede benzerlikler tasiyo.Inanmayan gidip herhangi bi universitedeki bilenlere sorsun.Bu gercekler ne Turklugumuze,ne de muslumanligimiza zarar vermez.Biz buyuk bir imparatorluktan geriye kalmis bir topluluguz.Ayrica tarihte ve dunyada birbirinden etkilenmemis,kaynasmamis millet irk yoktur. Kisacasi salak salak irkcilik yapmayi birakin.
    "Ne Mutlu Turk'um diyene demis Atamiz,ne mutlu Turk olana
    dememis.

4. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

arkadaslar bu ayrimciliga son vermezseniz eger amerika ve avrupanin ekmegine yag calmis olursunuz.kurtulus savasinda kimse kurt,sunni,alevi ayrimi yapmadan kan dokmus.birakin allah askina ayrimi.amerikanin ve avrupanin oyunlarina gelmeyilim

5. User has not uploaded an avatar

nilcicekcilik
    Üye

merhaba arkadaşlar ben şu anda türkiyede sivasta ikamet etmekteyim 2 çoçuk babası olmakla evliyim .türkiyede malüm issizlik nedeniyle çoçuklarımızın rızkı için burdan ayrılmak istiyor .ve en uygun kolay gidebileceğim bir ülke olduğu için japonyayı sectim.
    ve istatislere göre milli geliri yüksek ve istikrarlı bir ülke aynı avrupa ayarında sanırım. .bu sebetten dolayı oraya gelmek istiyorum neler yapabilirim .?
    mesleğim çiçekci dükkanım var şu an ve yetiştiricilik dil olarak almanca okur ve yazarım tercüme ederim . ben gelsem ne yapabilirim. böyle bir şansım varmı? beni bilgilendirirseniz memun olurum veya bu konu ile ilgili kimden yardım alabilirim. saygılarımla .erkan e-mail:

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS