Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. User has not uploaded an avatar

Emilli_52
    Üye

arkadaşlar. birbirimizle muhabbet ediyoruz. bilgi alışverişinde bulunuyoruz, ama farkettiyseniz çoğumuz birbirimizi tanımıyoruz.. bence bu konu başlığı altında herkes kendi hakkında bilgi verebilir mesela. kişisel özelliklerden çok meslek, yaşadığı yer ve kariyer durumları konusunda.. ilgi duyan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim...

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

Emilli_52
    Üye

ben Mustafa Emilli. Orduluyum.. Dumlupınar Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.. İstanbulda ailemle birlikte yaşıyorum.. En büyük hayalim japonlardan otomotiv sanayiini öğrenip bir Türk otomobil markası oluşturmak.. neden japonlar derseniz bence bu konuda almanlardan daha iyiler.... teşekkür ederim...

3. User has not uploaded an avatar

metinsahin
    Üye

mrb. Emilli_52 nasilsin
    ben Metin Sahin ANKARALI,yim Suudi Arabista,nin Dammam sehrinden
    katiliyorum oto teknisyeniyim bende tam bi japon,ya
    hayraniyim cok gitmeye orada yasayip calismaya
    ugrastim ama bi turlu olmadi.
    simdiden tesekkurler

4. User has not uploaded an avatar

Anonim
    Kayıtlı değil

slm arkadaşlar ben samsundan furkan

5. User has not uploaded an avatar

seilmi
    Üye

Ferda Çalışkan ben.26 yaşında bir bayanım.Türkiye Antalyada yaşıyorum.Japonlara hayranım ve ülkelerini çok merak ediyorum.
    Japonyada yaşayan Türk
    Japonyada yaşayan Türkçe bilen Japon
    Türkiye yaşayan ve Türkçe bilen Japon
    arkadaş arıyorum.
    Mektup arkadaşlığı kurup,uygun görürse yaşadığım yerde misafir etmek istiyorum.
    Antalyada Japonca Dili öğrenebileceğim bir kurum varmı?
    cep telefonum : 0534 280 86 04

6. User has not uploaded an avatar

Tolgaa
    Üye

Mrblar adım tolga daha yeni üye oldum.İstanbulluyum bebeklikten beri tutkum japonya hatta kız arkadaşımla japonyada çalışıp ve yaşamayı düşünüyoruz.Türkçeyle birlikte 4 dil biliyorum(ingilizce,italyanca ve çince(pek iyi değil).1 ekimde sonunda japonca öğrenmeye başlıyacam.19 yaşındayım.Lise mezunuyum.Yardım edebilecek birileri varsa lütfen etsinler.Şimdiden çok teşekkürler...

7. User has not uploaded an avatar

Tolgaa
    Üye

Mrblar adım tolga daha yeni üye oldum.İstanbulluyum.Türkçeyle birlikte 4 dil biliyorum(ingilizce,italyanca ve çince(pek iyi değil).1 ekimde japonca öğrenmeye başlıyacam.19 yaşındayım.Lise mezunuyum.Yardım edebilecek birileri varsa lütfen etsinler.Şimdiden çok teşekkürler...

8. User has not uploaded an avatar

kutsal
    Üye

kocaelinden kutsal

9. erciyesjp

erciyesjp
    Üye

mrb. seilmi arkadas antalyada yasayan ve sizin gibi japonya hayrani olan bahar adinda bir bayan arkadas daha var. gorusup tanismanizi tavsiye ederim.
    adresi

10. User has not uploaded an avatar

seilmi
    Üye

teşekkür ederim erciyesjp :)

11. User has not uploaded an avatar

merkan
    Üye

merhapa seilmi bende senin gipi japonya hayranıyım sadeçe yazmak isdedim ben gitmek için hazırlıklarım var ama nezaman olur belli değil çünkü iş durumum şu an müsaid deil kamuda çalışıyorum kısmet bakalım orta abim var onun yanına giteçeiğm kısmet olursa bakalım hayırlısı neden se ben dede bir ilgi uyandı gezmeyi severim tür. yede her tarafı gezdim birde japonya gitelim dedim onun icin bu siteyi üye oldum kısmet bakalım sende cevap yazar konuşuruz saygılarımla

12. Gezmek seyahat etmek yeni yerler görmek farklı yaşam tarzlarını,kültürleri görmek yabancı sokaklarda bir yabancı olarak gezmek arkadaş grubuyla yada yanlız dolaşmak çok farklı bir duygu benim çalığtığım şirket zaman zaman yurdışı gezileri düzenliyor(tabi çalışanlar bu gezilere kendi masraflarını cebinden karşılayarak gidiyor) ama olsun imkanlar dahilinde gezmiş olunuyor benim gitmek istediğim ülkelerin en başında japonya geliyor
    daha önce birçok ülkeye gitme fırsatım oldu o ülkelere gitmeden önce o ülke hakkında biraz araştırma yaparak gitmek gerekli en önemliside dil konusu
    kimbilir belki birgün japonya yada gidebiliriz...
    :))

13. User has not uploaded an avatar

seilmi
    Üye

inşallah en kısa zamanda gerçekleştirirsin Japonya ziyaretini Merkan.Hatta siteye fotoğraf bölümü açalım oraların fotoğraflarını çekersin paylaşırsın bizimle :) gidemeyenler içinde teselli olur :)

14. User has not uploaded an avatar

AmonAmarth
    Üye

japonyaya gidis neden bu kadar pahalı....daha ucuz bı yolu yokmudur turk hava yolları 2500 euroya goturuo bisi derdim ama terbıyem musade etmio:Pp.. ogrenciler icin daha ucuz bı japonya seyahati icin nerelere basvurmaliyım bilen biri warsa buraya yazabilirmi....

15. User has not uploaded an avatar

BernaUzuncam
    Üye

merhaba japonları ve ülkesini sevenler!!! ben daha yeniyim yeni derken japonlar hakkıda bilgim çok önceden var ama bu sitede yeniyim bana yardımcı olurmusunuz?????talha sana katılıyorumm başka bambaşka yerde gezmek özgürce gezmek çok güzel olsa gerk bu ülke birde japonyaysa yani!!!!!! tekrar mrhba

Bu konu için RSS beslemesi

Konu Kilitli

Bu konu yeni mesajlara kapalı.

UNICMS