Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya.org

Thailan geri döndü

(3 posts)
  1. Arkadaşlar bazı eğitim,iş,uğraşlar vb durumlardan dolayı çok aktif değildim , ama çoğu şeyi hallettim sayılır . sadece önümde 3 4 aylık bir eğitim daha kaldı, sonra sadece iş hayatı ve japonya.org la ilgilenecem :) Bu arada sitemiz biraz durgun kalmış , yeniden canlandıralım buraları :)
    Ben yine hep yaptığım gibi dizi-anime-müzik-kitap, vb şeylerin tanıtımını yapmaya çalışacam. Ama bu arada aklınıza gelen güzel öneriler varsa lütfen yazın onlarıda yapmaya çalışalım. Bu arada kod yazma ve bilgisayar bilgimi geliştirmek için Japonya.org için kardeş bir forum yapmayı istiyorum tabi anca 4 5 ay sonra başlayabilirim (elime para geçince) forumumuzun eklentisi gibi bişi yapmak istiyorum çünkü yanılmıyorsam bizim forum php kullanıyor bende pek php bilmiyorum o acıdan kod olarak eklemeye yardımcı olamıyorum ama forum site programları var onlar biraz daha basit gibi , onlarla burdaki php ile ekliyemediğimiz kısımları o yavru japonya.org sitesine ekleme hibi bir hayalim var (ama hayal olarakta kalabilir) önce yöneticilerden onay almak lazım tabiki :)

Yeniden sizlerle aktif bir yıl geçirmek dileğiyle

Tadaima!!! :)

6 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

Okaerinasai
    Yakinda php ve java ogrenmek icin okula baslicam. Bitirdigimde birlikte yapariz

3. Tozunu attıralım forum sitelerinin

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS