Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. Hay allahım ya , bu tipler niye hep bizim sitemizi buluyor :)

mal gitmiş firekt kopyala yapıştır yapmış :)

Salak gitmiş
    Contact him
    yazısını bile silmemiş.

Sayın üyeler Selim-san "serimu" adı dışında başka nickle mesaj atmaz. Ayrıca moderatörleride bu şekilde uyarmaz özel mesaj atar. Ayrıca biz forum olarak illegal şeylere destek vermiyoruz, gidipte selim-san'ın unforgiven01 kaçak çalışanları şikayet ediyor diye japonyaya şikayet etmesi kadar saçma bir durum olamaz.

Arkadaş zaten adam olsa korkup anonim bi ip ile mesaj atmazdı :) (içimden bir ses bu da o aynı salak üye, yine geri geldi kendi yaptığı uyduruk forum ziyaret edilmeyince sıkıldı yine bize musallat oluyor diyor :) adam ne ezik yaw :)) )

6 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. Yani biz şu forum insanlara japonyanın güzelliklerini tanıtsın , heveslerini artırsın istiyoruz , sizin işiniz gücünüz yasadışı şeyler yapmak.

3. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

Aslinda sistem dagdan inmis ve hicbir vasifa sahip olmayan bu tip krolari uyelige kabul etmese ne kadar guzel olur. Ama ne yazikki bu tipler gunluk hayatimizin bir cibani

4. User has not uploaded an avatar

JaponTeam.
    Üye

Unforgiven ne oldu avciyken av mi oldun.

Siz iki Mod.da Üniversite mezunu oldugunuza eminmisiniz??

Eger Sleim Koc denen sahis yazmis olsaydi,Contact to me olur du,Ben ne yazmisim Contact to him,sonra Eger yaziyi yazan Selim koc olsaydi ,i am owner and Administration of Homepage olurdu ben ne yazmisim Administration and owner of web is...

Kiminle kontaga gecilmesi gerktigini belirtmisim,,siz bunu bile analayamacak kadar zekadan yoksunmusunuz be kardesim..

Unforgiven sanki biraz tırstın gibi geldi bana,,tirsma tirsma göndermedim o yaziyi,ben senin gibi insanlarin umutlariyla,caresizlikleriyle ugrasmam .Ha göndersem sonunda bir sey olurmu olmazmi orasida mechul.

Ama istiyorsan ,ben hazir ingilizcesini yazmisim,istersen sen kendin gönder ve haklan.

Selam ve Dua ile.

5. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

Bu neslinin son ornegi olmali. Koruyalim :)
    Kabiliyet ve zeka yoksunu eyamazaki. Bir defa yasal olarak sen kimsinki japon polisi seni muhattap alsin. Buna gulunur. Farzetki ihbar ettin ve muhattap aldilar beni kim bulabilir. Farzetki buldular nasil bir yasal dayanagin var? Ki ben kacak kimseyi tanimiyorum tanisam bile ihbar etmem. Senin gibi zekadan yoksun iltica edenleri ihbar ederim. Cok bos adamsin.

6. User has not uploaded an avatar

Alperen
    Üye

Bir defa yasal olarak sen kimsinki japon polisi seni muhattap alsin. Buna gulunur

Oh be nihayet anladin,bizde sana bunu diyoruz sen kimsinki seni muhatpa alsinlar be kocum.Hani oraya buraya sikayette bulundum felan diye yaziyorsunya. Ne kadar gülünc duruma düsuyordun .Neyse anladin önemli olan bu.

Turk vatandasi cifte vatandas olabilir ama japon vatandasi cifte vatandaslik alamaz. Cifte vatandas olan arkadaslarim var. ama tabi bunu japonyadan gizli tutuyorlar. Gizli tutarsan sorun yok.
    Bunu kim yazdi acaba.

Bu thailan daha japonyaya gidemedimi?birileri versin suna 1000 -2000 tl de bir görsün gelsin.Yazik.O kadarda jp ögrendi,manga felan okuyo.Nasip olmuyacakmi jp görmek thailan
    a.

Unforgiven ben seni akili yetiskin,olgun biri saniyordum.Sen tam 20 li yasalrdaki cayalaklar tarzinda düsünüyor ve yaziyorsun.Yazik .Dikat et biraz,yasin 40 lara felan yaklasiyorsa ,yasina uygun doygunlukta hareket et.Yillardir jp desin o olgunluga eris artik.

Selam ve Dua ile.

7. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

Arkadaslar bu sahis eyamazaki denilen ve herdefasinda yeni bir uyelik acip surekli proxy den msj atan korkak ve bos bir sahistir.
    Eger erkek olsaydi kadin gibi hergun yeni bir etek giyip yeni bir uyelikle mesaj atmazdi. Ama korkak ve surekli kisilik catismasi yasayan bir sahis oldugu icin kendisi muhattap olarak gormem benimde onun seviyesine inecegim anlamini tasidigi icin buyukluk yapip kendi golgesinden korkan hergun siteye farkli isimlerle uye olup sitenin gundemini bos konularla mesgul eden bu sahsa cevap vermeyip bu sahistan veya onun yeni acacagi uye adindan gelen mesajlari silip bu konuyu burada kilitliyorum

Bu konu için RSS beslemesi

Konu Kilitli

Bu konu yeni mesajlara kapalı.

UNICMS