Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japon Filmleri, Anime, Manga

1. yamaoka

yamaoka
    Üye

arkadaşlar bildiğiniz japonca altyazılı anime yayınlayan siteler var mı?

7 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. http://kitsunekko.net/subtitles/japanese/

bu sitede bölümlerin jp altyazıları oluyor , onları yükleyip kullanabilirsin.

3. yamaoka

yamaoka
    Üye

çok sağol thailan, ancak esas istediğim online olarak izlenebilecek animeler. Bunlar ancak izlenecek olan anime elimde varsa işe yarar.

4. hmm, şimdi baktım da hiç bulamadım. Bulabileceğimide sanmıyorum. çünkü o daha çok işitme engelliler için gibi oluyor. hiç öyle videoların olduğunu görmedim. ama şöyle birşey yapabilirsin. torrent sitelerinde yada googleda **** torrent raw diye aratırsan animenin altyazısız olanını bulabilirsin , sonra kendi bilgisayarında izleyebilirsin. online video indir diyecem ama onlarda da altyazı animeye ekli oluyor. bu altyazıları kullanıp izlemeye kalkarsan yazılar üst üste gelir uğraştırır. ama bulursam yine atarım . birde viki.com diye bir site var . orda bazı kore dizileri japonca altyazılı oluyor. belki ilgini çeken bir şeyler olur. dizi amaçlı bir oraya bak istersen.

5. User has not uploaded an avatar

elecom
    Üye

urk sitelerinde dunya kadar online ,turkce altyazili anime sitesi var..anime izle vs diye google de arat onune cikar...

not:genelde bu ceviriler fun lar tarafindan japoncadan__>>> ingilizce yada ispanyolca ya ordan da turkceye cev.riliyor..o yuzden cok fazla kelime hatasi oluyor...

japonca ogrenmek icin pek iyi bir yol degil , kisisel gorusum ....

6. User has not uploaded an avatar

elecom
    Üye

nasil bulamadiniz hayret thailan abartisiz diyorum 3 saniye icinde onlarca site cikti :S

turkanime bir tanesi

7. yamaoka

yamaoka
    Üye

iyi de sayın elecom, bunlar japonca altyazılı değil ki, türkçe altyazılı. Bizim arayıp da bulamadığımız japonca altyazılı animeler ;)

8. elecom yazıyı birkez daha dikkatlice okumalısın bence. Japonca altyazılı diyor.

9. User has not uploaded an avatar

elecom
    Üye

ha oyle mi..pardon...ii de japonca alt yaziyi ne yaopacaksin? ve soylim japonca jimaku alakasiz ceirilerle dolu..... bir film icin indirmistim....filmin yarisi alakasiz ceviriydi .....onun yerine normal kitap alir okursan daha faydali ..

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS