Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

sanırım ben bu siteyi mahkemeye verecegim

(6 posts)
  • 6 yıl önce pas.senger tarafından başlatıldı
  • pas.senger tarafından son cevap
  • (ilgili konu bulunamadı)
  1. User has not uploaded an avatar

pas.senger
    Üye

[b]5 yıl önce forma telefon numaramı yazdım kulanıadım mail adresini kaybetince silemedim telefon ile rahatsız ediliyorum defalarca site yöneti,mine mail gönderdim halen silinmiyor sanırım ben bu siteyi mahkemeye verecegim

http://www.japonya.org/forum/topic.php?id=104&page=3

[/quote][list][center][code][/code]

6 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

pas.senger
    Üye

]5 yıl önce forma telefon numaramı yazdım mail adresini kaybetince silemedim telefon ile rahatsız ediliyorum defalarca site yönetimine mail gönderdim halen silinmiyor sanırım ben bu siteyi mahkemeye verecegim

http://www.japonya.org/forum/topic.php?id=104&page=3

3. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

Moderator olarak bana hicbir mail gelmedi. Arti mahkemeye versen bile kaybedecegin sey zaman ve para olur. Forum kurallarini kabul ederek foruma uye oluyorsun. Foruma tel numarasi yazdigin linki bana yada thailan a gonder. Bir bakalim

4. ben de herhangi bir mail almadım.

, okadar diyoruz şahsi bilgi yazmayın da diyoruz. açarsan kaybedersin, bedavadan para kazanırız.
    1. kuralları okuduğun halde yazdığın için
    2. kendi isteğinle yazdığın için.
    3. kendi hatandan kaynaklanan bir durumdan dolayı mahkemeyi meşgul ettiğin için ceza ödersin, + bizim avukat masraflarını ödersin + tazminat :)

Rahatsız edilmenin bize kaydettiğin telden dolayı olduğunu ispatlaman lazım ( Yani o teli şimdiye kadar bir tek burda yazmış olman, başka hiçbir yere bu numarayı vermediğini ispatlaman lazım , öteki bize iftira atmış olursun. belki başka sitede yazdın ve ordakiler seni rahatsız ediyor nerden bilecez? , kesin kanıtın yoksa dava açarsan kaybedersin.

kurallarda yazıyor zaten
    9. Şahsi mail adresi yada telefon numaralarının foruma mesaj olarak yazılması yasaktır.

senin yaptığın şuna benziyor. çamaşır detarjanın üzerinde içmeyin yazıyor. sen içiyorsun sonra boğazı yaktı diye dava ediyorsun. bu ne kadar mantıklı ise , senin
    "9. Şahsi mail adresi yada telefon numaralarının foruma mesaj olarak yazılması yasaktır." kuralına rağmen yazıyor olup dava açmanda o kadar mantıklı.

sen yinede yazıyorsan biz daha napalım artık sana. mesajının olduğu linki at düzeltelim ( bu da bir ders olsun ama :) ).

madde 1 : Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur ve gönderilen her mesaj, sadece onu gönderen üyenin görüşlerini yansıtır. Ayrıca her mesajın IP adresi saklanmaktadır.

madde 9 : Şahsi mail adresi yada telefon numaralarının foruma mesaj olarak yazılması yasaktır.

madde 12 : 12. Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum ahalisinin veya moderatörlerin görevi değildir. Üyeler bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

madde 17 : 17. Üyeler, üyelik adları ve gönderdikleri iletilerden şahsen sorumlu olup, yazılarının kamuya açık hale geleceğini, internet arama motorlarında ve diğer internet kaynaklarında yayınlanabileceğini kabul ederler.

madde 18 : 18. Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

(maddelerden de anlayacağın gibi tüm suç sana ait. sen kendin kaşınmışsın)

+ verdiğin sayfada 3 kişi telefon numarası vermiş. hangisi senin nerden bilecez? nickini de yazmamışsın. + normalde başka giripte başka bir nickteki yazıyı böyle sildiremezsin. Öyle olsa herkes bir üyelik alıp ben siteden yokken ben thailan bu yeni nickim diyip benim eski mesajları değiştirtir. Attığın linkteki telefonlu mesajları düzeltecem ama sen dedin diye değil , kurala uymadıkları için. sakın dava açacam dedimde sildiler sanma :) şansa öyle denk geldi yoksa bu şekilde ben mailimi ve şifremi unuttum mesajımı silemiyorum diyipte mesaj sildirme diye birşey söz konuus bile değil. ama bu olayda sana iyi bir ders olsun, şahsi biliglerini forumlarda yazma)

5. User has not uploaded an avatar

pas.senger
    Üye

----- Original Message -----
    From: murat yilmaz
    Sent: 12/11/12 11:14 PM
    To: [email protected]
    Subject: http://www.japonya.org/forum/topic.php?id=104&page=3

merhaba
    formunuzda bulunan bir yazıda mail adresim ve telefonum mevcut ilgili telefonun ve adresin kaldırılmasını rica ederiz

daha önce sitenize bilrimde bulumdum

ilgili telefonumun bulunduğu lik yukardadır

görüntü resmi ektedir

ilgili telefon adresim kalmaması durumunda yasal yollara başvuracağım

iyi çalışmalar

Attachments

1. EasyCapture1.jpg (23.2 KB, 0 downloads) 6 yıl old
  6. User has not uploaded an avatar

pas.senger
    Üye

numarayı kaldırdıgınız için teşekkür ederim

iyi çalışmalar

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS