Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Vize / Pasaport

1. User has not uploaded an avatar

pro61
    Üye

Merhaba Arkadaşlar Bu yaz Japonyaya 20 günlük kültür gezisine gitmeyi planlıyorum ben 20 gün otel rezarvasyonunu gidiş dönüş uçak biletimi birde 8 bn $ para almayı planlıyor kısa bir zaman saonra rezrvasynumu yptracağm ama okuduğuma gore girişte sorun oluyormuş ben Japoncam Hç Yq İngilizcemda Vasat durumlarda :) sizce giriş yapablrmiyim yqsa tatil için başka bir yermi tercih etmeliyim şimdiden teşekkürler .

7 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. yamaoka

yamaoka
    Üye

Tek başına gitmeyi planlıyorsan sorun olabilir bence, hem Japoncan hem de İngilizcen vasat durumda diyorsun. Ayrıca hadi girişte sorun olmadı diyelim nasıl gezeceksin dil bilmeden?

3. User has not uploaded an avatar

pro61
    Üye

Hmm Hklsn Ozmn Biraz Kitap Edinip joponcamı Gelştrmem lazım Teşekkürler.

4. bence hiçbirşey olmaz...bende tek başıma hiç kimseyi tanımadan hemde moskova aktarmalı gittim hemde ilk yurtdışına çıkışımdı hemde japonca bilmiyorudm hemde ingilizcem vasattı hemde sırtımda sadece bir sırt çantası bir pijama ve iki tişörtle gittim hemde iki hafta kaldım japonyada :D kimse bana birşey demedi gümrükte ...sadece normal pasaport kontorlünden geçtikten sonra ayrı bir odaya geçtik orada uçakta doldurdugum giriş belgesine baktılar sonra otelimin adını sordular ve çıkıp gittim :D hiç bir zorluk yaşamadım hemde herkes normal çıkışta gidip x ray cihazlarından geçerken ( çanta araması kemer çıkarması vs vs vs ) ben direk havalanı dışına çıkan bir kapıdan çıktım :D ilk ben ayrıldım havalanaınından :D git kesinlikle tavsiye ediyorum..yine gidecem..... yine aynı yerde kalacam asakusa tawarmachide .....

5. User has not uploaded an avatar

pro61
    Üye

Bilgiler için teşekkür ederim :D

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS