Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Forum Ahalisi

1. AiSeRu

AiSeRu
    Üye

selam arkadaslar osaka'da yasayan turk bayan arkadas ariyorum..
    not : kiz ayarlamaya calismiyorum,yalnis anlamayin bende bayanim..sadece gorusebilecegim turk bayan arkadasim olsun istiyorum..
    burada coooooook SIKILIYORUM!!!

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. Sevgili arkdaşım insan Japonyada sıkılırmı eğer sıkılıyorsan o zaman çevrende Japon arkadaşların yoktur (benim düşüncem) eğer varsada tam uyum içinde değilsindir ben hiç sıkılmadım gayet japon arkadaşlarım güzeldi her desteği verdiler ve ben japonyayı çok seviyorum ve japonlarla gayet iyi anlaşıyorum Japonlar çok iyi ve sıcakkanlı insanlar daha fazla anlatmak isterdim çünkü kelimelere sığdıramıyorum insan sevdiği yerde sıkılırmı görüşmek üzere

3. User has not uploaded an avatar

BAZ
    Üye

merhaba ayşe halen oskadaysan müsait olursan görüşebilirmiyiz.

4. AiSeRu

AiSeRu
    Üye

benim derdim arkadassizlik degilki,zaten butun arkadaslarim japon..ben tr deki gibi kendi dilimde konusabilecegim,gorusebilecegim,herseyi cekinmeden anlatabilen yapa bilen turk istiyorum:)yoksa 4 tarafimiz japonlarla dolu,olmasada edilinir..ben turkiyedeki kadin gunlerini,sohbetlerini ozledimmm:)

5. User has not uploaded an avatar

emrex
    Üye

cropcircle sen japonyada fazla yasamamissin belli soylediklerinden hem insanin kendi milletinden arkadaslar aramasida bence gayet normal.. sicakkanli japonlar hahhaha....aiseru benimde kuzenim geldi 3 ayligina onunda hic arkadasi yok ama biz osakaya uzagiz yakin olsaydi gorusurdunuz

6. pinguman

pinguman
    Üye

merhabalar bende higashi osaka da yasiyorum.
    osakada cevresinde yasayan turk arkadaslarla tanismak istiyorum.

gorusmek dilegi ile hoscakalin..

7. pinguman

pinguman
    Üye

osakada turk cok sanmistim, benden once yollanan mesajlari okuyunca ama malesef kimseden cevap gelmedi.
    Herhalde foruma giremiyorlar diye dusunuyorum.
    Daha oncede yazdigim gibi evli ve osakada yasiyorum.
    Burada hic turk gormedim ve tanimiyorumda.
    Eger tanismak isteyen olursa mesaj atarlarsa memnun olurum.

gorusmek dilegi ile hoscakalin.

8. Nagoya veya Tokyo'daki kadar cok Turk yok tabii. Ama az da olsa Turk var. Turkce konusabilecegin bir yer istersen, Turk restoranlarina gidip calisanlariyla tanisabilirsin. Ozellikle Istanbul Konak'in sahibi bayagi muhabbeti seven biridir.
    Bir de forumdan Turk arayinca yanit alma olasiligi biraz dusuyor. Genel olarak bir guvensizlik var. Japonyaya gelenlerin Turkler arasinda maalesef cok sayida tarikatci, uyusturucu saticisi, kanun kacagi, terorist, hirsiz vs. oldugundan olsa gerek. Bazen kimin ne oldugu hic belli olmuyor.

9. User has not uploaded an avatar

getsu35
    Üye

merhaba Aiseru..bende osakada civarinda yasiyorum ve bayanim..gercekten haklisin .burada Turk bayan fazla yok.gerci Turk fazla yok..istersen gorusebiliriz.

10. pinguman

pinguman
    Üye

merhaba Alp bey benim arkadas arama niyetim, burada dayanisma sagliyabilecegim kisilerdi.Neden arkadas arayan kisilere onyargi var anlamadim.Bir insanin ne oldugunu anlamak icin onunla arkadas olmak yeter ama tanimadan o kisinin ne dusuncede oldugu anlasilmaz.
    Yine bahsettiginiz resturant`a gider tanisirim.Tavsiyeniz icin tesekkurler.
    Ama hala icimde rahatsizlik var.Her Turk vatandasi hirsiz,esrar saticisi,kanun kacagi,terorist, vs degildir.
    Benim dusunceme gore.

saygilarimlar Hoscakalin

11. AiSeRu

AiSeRu
    Üye

getsu35 merhaba
    tanisiyormuyuz acaba:) sormasi ayip ismini ogrenebilirmiyim? veya mail adresini..belkide tanidigim birisisindir..eger degilsede gorusmek cok isterim..

12. User has not uploaded an avatar

iforev
    Üye

Ben de Tokyo'da yasayan bir bayanim ve arkadaslarin yazdiklarina katiliyorum.kendi dilinde muhabbet edememek gercekten sikice ve AiseRu 'nun dedigi gibi kadin gunlerini,sohbetlerini ozluyorum.Tokyo'da yasayan bayanlar eger isterlerse gorusmek isterim.

13. Osaka'da Turk bayan fazla yok. Gecen sene bildigim/gorustugum 10 Turk bayan vardi. 4'u okul vs. isleri bitince Turkiye'ye geri dondu. 1'i gece ve eglence hayati daha cok oldugu icin Tokyo'ya gitti. 1'i Japonya'yi begenmeyip Turkiye'ye dondu. Su anda Osaka'da bildigim 4 kisi var.

14. turk arkadaşlar.ben sizinle tanışmak ıstıyorum.
    benım msn nem
    eklersenız konuşuruz.

15. AiSeRu

AiSeRu
    Üye

alp o 4 kisinin isimleri nedir?

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla »

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS