Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Gezi

 1. User has not uploaded an avatar

  tug
  Üye

  Arkadaşlar,

  İstanbul-Tokyo için bilet alacağım Ağustos 2008 için ucuzabilet.com sitesinden. Vergiler dahil 930 euro gidiş dönüş. Sizce fiyat nasıl?

  Uçak Atatürk havalimanından kalkıyor ve Tokyo Narita'da iniyor. Otel rezervasyonu yaptırmayacağım. Oraya gittiğimde kendim araştırıp birebir rezervasyon yaptırmayı düşünüyorum. Sizce bu mantıklı mı? Ekonomik olarak max. günlük 50-60 dolar seviyesinde nerelerde konaklayabilirim? Lüks olup olmamasının hiçbir önemi yok. Narita, Tokyo şehirmerkezine çok mu uzakta kalıyor?

  Teşekkürler

  (not: Japonca kursuna gidiyorum ağustos 2008'e kadar iyi seviyede japonca konuşabileceğime inanıyorum o yüzden birebir rezervasyon yapmayı istedim.)

  ?り???

  12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 2. unforgiven01

  unforgiven01
  Moderatör

  arkadasim sen forumu hic okumuyorsun herhalde.otel rezervasyonu yaptirmadan gelinirmi??otel rezervasyonu olsa bile vizeyi alman yine zor.forumdakileri oku

  12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 3. User has not uploaded an avatar

  ertantokyo
  Üye

  Tokyoda daha uygun kalabileceğin yerler biliyorum , geleceğin zaman irtibata gec, adres veririm , bilet satan acentalara git , daha uygun fiyat bulursun, rezervasyonsuz gecemessin mutlaka rezervasyon gerekir , ücretsiz rezervasyon yapdırabileceğin yerler vardır,

  12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS