Strict Standards: Redefining already defined constructor for class bbdb in /home/japonyaorg/domains/japonya.org/public_html/forum/bb-includes/db-mysql.php on line 12

Strict Standards: Declaration of BB_Walker_Blank::start_lvl() should be compatible with BB_Walker::start_lvl($output) in /home/japonyaorg/domains/japonya.org/public_html/forum/bb-includes/classes.php on line 1127

Strict Standards: Declaration of BB_Walker_Blank::end_lvl() should be compatible with BB_Walker::end_lvl($output) in /home/japonyaorg/domains/japonya.org/public_html/forum/bb-includes/classes.php on line 1127

Strict Standards: Declaration of BB_Walker_Blank::start_el() should be compatible with BB_Walker::start_el($output) in /home/japonyaorg/domains/japonya.org/public_html/forum/bb-includes/classes.php on line 1127

Strict Standards: Declaration of BB_Walker_Blank::end_el() should be compatible with BB_Walker::end_el($output) in /home/japonyaorg/domains/japonya.org/public_html/forum/bb-includes/classes.php on line 1127
Japonya da iş bulmak « Japonya Forum

Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » İş / Ticaret

1. AvsarogluJapan50

AvsarogluJapan50
    Üye

arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce vizemi aldım. iş arıyorum ama bir türlü bulamıyorum. konuştuğum iş bulucular her zaman ilk soruları ehliyetin varmı araban varmı gibi sorular oluyo.

sizden bu konu hakkında ne yaparsam daha iyi olur onları öğrenmek istiyorum. nasıl yapmalıyımki iş bulmalıyım. iş bulma teknikleri nelerdir.

ayrıca ben mie tsu de oturuyorum. tecrübeli arkadaşlar fikirlerinizi bekliyom.
    şimdiden herkese teşekkürler.

saygılar

7 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

Denizkizi
    Üye

ben yüksekokulu gecen sene bitirdim. 2 yıllık işletme mezunuyum. 21 yaşındayım. benim dengindeki bayanlar orda ne işlerde çalışıyorlar?? Bir de duyduğuma göre, bayanlar ve erkekler aynı işi yapsalar bile , bayanlar daha az para kazanıyorlarmış... neden ama????

3. User has not uploaded an avatar

Denizkizi
    Üye

avşaroğlu.. sen demiştin galiba. türkiyede kütüğün nereye bağlı olduğu vize için önemli demiştin. ben ıspartaya kayıtlıyım ama doğma büyüme antalyalıyım...ayrıca ben japonya ya erkek arkadaşımla birlikte giriş yapmayı düşünüyorum... bunlar bana jp ye girişte kolaylık sağlar mı???

4. AvsarogluJapan50

AvsarogluJapan50
    Üye

deniz kizi forumda vize giris hakkinda konularda yazarsan daha etkili cevaplar alirsin ama. ben yine sana aciklayayim.
    bayan olmaniz ve erkek arkadasiniz olmasi bir avantaj sizin icin. genelde japonlar dogu ve karadenizlilere sorun cikariyorlar. ama ne zaman ne yapacaklarinida kestirmek mumkun degil. onun icin daha detayli si vize ile ilgili bolumde bulabilirisin

5. User has not uploaded an avatar

emrex
    Üye

avsaroglu nerdesin sen?tokyo tarafi falanmi?? mie tsu mieken mi?

6. AvsarogluJapan50

AvsarogluJapan50
    Üye

evet mie ken tsu shi

7. Selam arkadaşlar
    Yabancı için iş arama websitesi buldum.
    ama maalesef Tokyo'da yada çevrisindeki illerde.
    Japonca websitesi.yani Japonca iş bulma zormuş.
    http://www.tfemploy.go.jp/jp/search/want/wantcoseek.html
    başarılar

8. User has not uploaded an avatar

Denizkizi
    Üye

demek toyama da iş bulmak daha da zor :((((

9. evet belki Tokyo'dan daha zor.Ama hiç yok değil
    aşağıdaki adresler yabancı için websitesiymiş.
    Burada ise Toyama da çıkıyor belki.

http://www.japanenglishteacher.com/
    http://www.gaijinpot.com/
    http://www.daijob.com/en/

10. User has not uploaded an avatar

dboynukara
    Üye

Arkadaslar japon bırını bulup ona bıraz para verırsenız ıs bulursunuz Veya Turk Iranlı yada flıpınlı bırı

11. User has not uploaded an avatar

Denizkizi
    Üye

tamam mogo hanim tesekkür ederim. torukojin in toyama.... toyama tokyonun kalabalığından iyidir ,, değil mi??

12. User has not uploaded an avatar

Denizkizi
    Üye

yoksa orda iş mi kursam??? türk hediyelik eşyalarını satan bir yer gibi.. toyama da yokmuş böyle bir yer.. onun izninin alınması da biraz zor galiba..

13. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

avsaroglu ilk once taseron firmalari arastir.onlar sana is bulurlar.taseron firmalara ulasmak icin bulundugun yerde diger ulkelere ait marketler var.marketlerde brosur ve is ilanlarini alabilirsin. o islerin tamami yabancilar icin.

14. erciyesjp

erciyesjp
    Üye

Japonyada kanagawa ve Shizuoka bolgelerinde is arayan arkadaslar icin bir cok hakken (tasoron) sirket telefon numaralari

** Yabanci isci Alan firmalar,
    !!!!Calisma Vizesi ve Japonca sartdir..!!!!

1- Koa Tech 0550-81-6600 shizuoka
    2-Toei kikaku 0465-34-5625 kanagawa
    3-Nissen 055-976-0519 shizuoka
    4-Eito 0550-88-3410 shizuoka
    5-ikai 0550-82-6686 shizuoka
    6-kirusutaruenaji 0550-82-6686 shizuoka
    7-nihon daimu 0463-84-4127 kanagawa
    8-Zoom up 055-929-1020 shizuoka
    9-tekuno sabisu 054-251-0700 shizuoka
    10-aiki 0465-82-7042 kanagawa

Basarilar...

15. User has not uploaded an avatar

emrex
    Üye

arkadaslar ben vizesi olup ta is arayan arkadaslari anlamiyorum kusura bakmayin ama bulundugum bolgede en az 100 kisi vizesi olmadigi halde is bulup calisirken hatta aralarinda bonus alanlar bile var vizeniz oldugu halde nasil is bulamiyosunuz?? Haken kaisa deilde direk chain olarak girmeye bakin fabrikalarla birebir gorusun bence vize olduktan sonra hic bi problem yok

Bu konu için RSS beslemesi

Konu Kilitli

Bu konu yeni mesajlara kapalı.

UNICMS
Warning: Creating default object from empty value in /home/japonyaorg/domains/japonya.org/public_html/forum/my-plugins/mini-track.php on line 34