Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonca

1. User has not uploaded an avatar

ikebana
    Üye

yaş sınırı yok mu -herkez kendi yaş grubuyla olsa daha iyi

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

ikebana
    Üye

yani şimdi ben gitsem o kursa (gerci istanbulda değilim ) 40-45 yaşındaki insanlarla aynı ortamda bişeyler öğremenın keyifli oalbileceğini sanmıyorum

3. User has not uploaded an avatar

ikebana
    Üye

ayrıca toplam kaç kur var ondanda bahsetmemişsin

4. User has not uploaded an avatar

ikebana
    Üye

ve bu 300 milyonu her kur için mi ödeyeceğiiz ya doğru düzgün bilgi vermemişin. ..

5. User has not uploaded an avatar

ikebana
    Üye

thailan bi takine böyle olmasın

6. User has not uploaded an avatar

ikebana
    Üye

şimdi soracaksın madem bu kursa katılamıyorsun neden böyle herşeyi didik didik inceliyorsun diye Haklısında ama ne yapayım işte belki bi gün japonca öğrenmeye karar veririm en azından bu konuda bir bilgim olmuş olur

7. her kur 300ytl , yaş sınırı yok herkes iç içe , toplam 14 kur , temel 8 kur , 0rta 4 kur , ileri 2 kur. böyle didik didik etme güzel omuşta keşke hepsini tek bir mesajda yazsaydın :), birde japonca öğrenmek istersen sanırım bu kursun 7 şubesi daha var biri ankarada biride izmirde ama diğerleri nerde bilmiyorum. google da tömer diye araştırırsan daha detaylı bilgiler bulabilirsin.

8. User has not uploaded an avatar

Seikatsu
    Üye

Arkadaşlar merhaba,
    nasılsınız? hepinize öncelikle selamlarımı gönderiyorum.
    Ben yeni üyeyim.Aranıza yeni katıldım. Ben Japoncayı Istanbul'da Japon Kültür ve Enformasyon Merkezi'nde öğrendim. Yaklaşık 8 ay kadar devamlı eğitim aldım. Ondan öncede 1,5 - 2 ay kadar aynı yerde eğtitim almıştım. Yani yaklşık 10 ayda rahatlıkla kendi kendimi ifade edebilme seviyesine geldim. Yazmayı daha bilmiyorum (Kanji'yi bilmiyorum tabii - hiragana ve katakana çok kolay zaten). Kurs arayan arkadaşlara yardımcı olur diye düşünüyorum.
    Hoşçakalın. Tekrar görüşmek üzere.
    :)
    Orhun Mehdipur

9. User has not uploaded an avatar

hansamu
    Üye

selam ben çetin yeni üye oldum bu japonca kurslarının tam olarak nerde verildiğini yazarsanız ya da msn ime gönderirseniz sevinirim msn:
    şimdiden teşekkür ederim.

10. User has not uploaded an avatar

nihonbanu
    Üye

konniçiwa...:)..arkadaşlar ben de ist medikasevde 6aylık eğitim almıştım 2005te,konuşabilecek seviyede sertifika aldım,hocamızın biri türktü diğeri jp idi..gerçekten dili japondan öğrenmek apayrı bi olay,takakoydu hocamız ama halen ordam ı bilmiyorum..Seikatsu arkadaşım jpon kültürde kaç kur var,ve ücreti nasıldı?hocalar jp mi?..thailan tömer tabiki kalitelidir ama büyük şehirlerde yaşamadığım için hep gidemedim..trabzondaki tömerde yoktu enson..hepinize sayanora..ogenkini..:)

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS