Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » İş / Ticaret

1. User has not uploaded an avatar

ertantokyo
    Üye

Toda bölgesinde, Matbaada iş var , iglinenen arkadaşlar,
    saat ücreti 1000 yen , mesai : 1250 yen , cumartesi dahil haftalık 48 saat iş , japonca sorun değil , tüm çalışanlar yabancı , özellikle yabancıları alıyorlar ( Bu iş ilanı japonyada yaşayanlar için) igilenen arkadaşlar olursa yardımcı olurum.

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

kakkoi
    Üye

kardeş bu Toda ne tarafta? nereye bağlı? bu ismi ilk defa duyuyorum,

3. erciyesjp

erciyesjp
    Üye

saitama -ken toda-shi
    埼玉県戸田市
    Saitama Prefecture- Toda city

4. User has not uploaded an avatar

junfan
    Üye

Merhaba.. yaza doğru Nara'da evlenmeyi düşünüyorum.. Ogüne kadar biraz hazırlık yapmam lazım..Sizce Narada yada Osaka çevresinde iş bulabilirmiyim? Toda'daki işyerinde evlenene kadar çalışabilirmiyim acaba? Bana çalışma vizesi alabilirlermiki acaba evlenen kadar..ya napsam ben nere gitsem yardım douzo..

5. User has not uploaded an avatar

serkank
    Üye

Japonya hakkında bir bilgim yok ama ordaki konsoloslukla bağlantıya geçip iş imkanlarını Öğrenebilirsin japonyadaki türk işadamları, Veya Türkiye ile çalışan japonlar gibi

6. erciyesjp

erciyesjp
    Üye

serkank,
    malesef bizim konsoloslugumuz birak is hakkinda bilgi almayi, bizim icin gerekli olan evraklari dahi vermekde dahi aciz malesef..

7. User has not uploaded an avatar

substar
    Üye

Erciyesjp haklisin

Konsolosluktaki Musa denilen bi angut, telefonla arayip parasi ile yapacagin iste bile, abuk sabuk cevaplar veriyor, hani isi hali herseyi yerinde ya, rahatlik batmis

8. User has not uploaded an avatar

erdi-san
    Üye

Ertantokyo;
    Selamlar,yukarıda haberdar ettiğin iş halen geçerli mi? Kalacak yerle ilgili bir bilgin var mı? Hemen işe başlıyabilecek durumdayım , çalısma izniyle fln ilgili bir sorunum yok Yaklasık 1 haftadır Erciyesjp'nin (Hasan bey) başının etini yiyorum iş için,O da sağ olsun yardımcı oluyor bir hayli, eger bu iş halen gecerliyse talibim..

ps. Bu gece Londra'dan İstanbul'a gideceğim 1-2 gün ailemi gördükten sonra hemen gelip başlıyabilirim.

9. User has not uploaded an avatar

ertantokyo
    Üye

erdi-san ; ben sizin daha önceki iş kosundaki yazınızı okdum , ingilzice öğretmenliği yapdığınızı ama fabrikada iş aradığınızı yazmışdınız , bence bu iş biraz ağır bir iş , ücertide az bence , siz yinede başka işler bakın , mumukunse tokyo civarı olmasın , cunku tokyo ve civarı düşük ücret , yüksek kiralar , zaten nerede olsa calışabileceğinizi , nereye olsa taşınabileceğinizi söylemişdiniz , bu acıdan ben bu işi size tavsiye etmem , ama yok eğer ben yaparım , ben gelmek isterim derseniz sanırım hemen başlatırlar , hala ihtiyacları var , isterseniz yardımcı olurum , kalacak yeri sanmam yok , ev kiraları 30 binden ( başlıyor ) ki 30 binlik evi varın siz düşünün , aileli arkadaşların 50-60 bine apartmanlarda kaldıklarını işitmişdim
    adresinden ulaşın , cebimi veririm ordan , detayları görüşürüz
    başarılar

10. User has not uploaded an avatar

aksever
    Üye

slm arkadaş sen bizi türkiyede oraya işçi olarak davetiye göndersen biz gelsek uyarmı telefonum

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  11. Maya21

Maya21
    Üye

Harbidende haa bu konsolosluk neden bi ise yaramiyor.Ben ilk geldigim gun pasaportumu kaybettim.Sahsen buraya 1 haftaligina gelsem.Ayvayi yemistim.Adamlar neler neler istedi.Pasaport icin 3 ay bekledim.Ve hersey para.Tokyo konsoloslugu vatandasina sahip cikmiyor.Her evrakta kesin para istiyorlar.Anlamadim.Sikayet etmeye kalksan nereye edecen.Turkiyede insan hakklari nerede...

12. merhabalar ben sercan sarıgül uludağ üniversitesi grafik bölumu okuyorum 3 kere değişik ajanslarda çalıştım prof. olarak...japonyaya hayranım onun ıcın iş arıyorum orada eğer referanslarımı isterseniz hemen gönderebilirim...

13. User has not uploaded an avatar

karizmatik63
    Üye

ya arkadaslar burda neden msn adreslerımız telefon numaralarımız yansımıo forum yonetıcısıne sormak ıstıyorum bunlar yansımassa nasıl ırtıbat kuracaz.. bıseyı yaptınız barı tam yapın

14. Forumun amacı bilgi paylaşmak.
    Özel haberleşmeniz içinde özel mesaj özelliği var forumun birbirinizle özelden o şekilde haberleşebilirsiniz.
    Fakat Forum üzerinden özel mail adresi yada telefon numarası verilmesine forumumuzun kuruluş amacına aykırı olduğu için izin vermiyoruz.
    Göstereceğiniz anlayışa teşekkürler.

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS