Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonca

1. metecan

metecan
    Üye

Herkese merhaba.Daha önce İzmir'de kurs bulamamaktan yakınmıştım.İzmir,Pasaport'ta European Institute(www.europeaninstitutes.com) Japonca sınıfları açıyor.Ben temel seviyeye katıldım.Aylık 100 YTL cuma günleri 18.30-21.00 arası.Hoşçakalın...

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. tokyo18

tokyo18
    Üye

ne güzel ya :s uygunmuş aslında fiyatlar . ben kuşadasındanım. gelmek istesem bana çok daha pahalıya patlıycak :S of

3. metecan

metecan
    Üye

izmirdeyim marttan beri anca buldum tesadüfen gazete ilanıyla.gel valla zamanın varsa:D

4. tokyo18

tokyo18
    Üye

Zaman olmaz mı.. onun için kesinlikle var.. ama dediğim gibi maddi olarak karşılamam imkansız :| olsaydı çok güzel olurdu...of delircem ya :s yani benim gelebilmem için malesef aylık 200 ytl ye patlıycak :) :@

5. User has not uploaded an avatar

MUSTAFA
    Üye

Kayıt zamanları hangi tarihler arasında başlıyor...

6. User has not uploaded an avatar

aysekaya1971
    Üye

merhaba japonyaya gitmem lazım tokyoda yaşayan birine aşık oldum ve japonca öğrenmem şart bana yardım et

7. metecan konuyu 6 ay önce açmış ama inş. Japonca dersleri hala vardır orda bugün gidecem konuşmaya inş. başlarım! teşekkürler.

8. metecan

metecan
    Üye

Görüşmeye gideceğinizi söylemişsiniz.Kurs yazın tatil oluyor,bizim sınıf mayısın sonunda kapanacak mesela.
    Ama TÖMER'de yazın yoğun kurslar varmış.Haziranda temel 2 ve temel 5 sınıfları açılıyor.Ben de sınavı geçersem oraya devam edeceğim yaz tatilinde.
    Mehmet Seyhan Hoca ile iletişim için [email protected] adresine mail atın.(MSN'ye eklememeyi rica ediyor.)
    İyi günler.

9. User has not uploaded an avatar

eminemce
    Üye

merhaba Sehyan hocanın adresini kaydettim sanırım sadece mail kabul ediyor öyle dgl miii!

10. User has not uploaded an avatar

malkuth
    Üye

izmir'de benim bildiğim kadarıyla japoncayı öğrenebileceğiniz en iyi adres mehmet hoca-tömer. derslerin yanında bir çok japon arkadaş edinip pratik yapma imkanı da elde edebilirsiniz orda.

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  11. User has not uploaded an avatar

jinnai
    Üye

Tekirdağ/Çorlu da özel bir kolejde japonca öğretmenliği yapıyorum. Bu yakınlarda olupta japonca öğrenmek isteyen olursa benimle iletişime geçebilir. İyi çalışmalar dilerim.

12. User has not uploaded an avatar

qwert
    Üye

izmirde jica'nın (japonya uluslarası işbirliği ajansı) düzenlediği kurslarda var. 3 yıldır devam ediyor.ayrıca sınıfta 2 kişi bile kalsa sınıf kapatılmıyor.
    Telefon :538 785 31 76 ya da internette ilanı var.
    http://www.bizimlejaponya.com/japonya/index.php?option=com_content&task=view&id=153&Itemid=99999999

13. User has not uploaded an avatar

umur23
    Üye

Arkadaşlar kesinlikle Japonca için fırsat diyorsanız o da EI dir.Ben İspanyolca alıyorum ama şu an da evimde bi japonla kalıyorum önümüzdeki sene japoncaya geçmeyi planlıyorum.İzmirde meraklısını European Institute öneririm.

14. User has not uploaded an avatar

SHUICHI
    Üye

selam metecan, kitabı güzeldi. "minna no nihongo" ydu. türkçe açıklamalıydı. o kitabın fotokopisini senden alma şansım varmı.

9 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS