Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Gezi

1. User has not uploaded an avatar

marimato
    Üye

arkadaşlar slm lar hepinize ben 19 yaşındayım ve japonya ya gitmek istiyorum neler gerekiyor bilgi verebilirmisiniz....

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

emrex
    Üye

ne amacla gelmek istedigini soylersen daha cok yardimci olunur

3. User has not uploaded an avatar

ertantokyo
    Üye

ne oldu TR'nin suyumu cıkdı ?
    arkadaşım bak daha 19 yaşındaymışın, mümkünse geleceğini TR'de kurmaya calış , yok eğer orada bir şey yapamazsan gel derim , keşke ben orada ikame edebilseydim geleceğimide hiç gelmeseydim , buraları sanıldığı gibi toz pembe değil , ha bu arada turıst olarak gel , gez gör , bu cok güzel bir şey ama diğer yönlü gelmeyi düşünüyorsan 2 sefer daha düşün ,

4. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

+1

5. User has not uploaded an avatar

CaponBaligi
    Üye

MARiMOTO ,canim kardesim,
    Cok zor buralar,hayal edildigi gibi deil.
    SANA tavsiyem,calis ,OSS yi kazan. Kendi dilinde unv. egitimini gor, sonra MASTER a gel.Ne kadar guzel.
    Bu en iyi en karli yol belkide.
    Burasi cok zorrr,hayatt cok zor japonyada.

6. AvsarogluJapan50

AvsarogluJapan50
    Üye

Caponbaligi dogru soyluyor. bencede oyle yap. buraya master yapmaya gel. yabanci ogrenciye 1 500 ytl ye yakin aylik var. master beles. o zaman daha iyi anlarsin japonya yi. ama en buyuk problem master icin gerekli sinavi gecmek.

7. User has not uploaded an avatar

vunipalece
    Üye

meraba arkadaşlar ismim bayram ali kktc de yaşıyorum ben oraya çalışma amaclı gidiyorum daha dogrusu gitmeyi düşünüyorum hiç kimseyi orada tanımıyorum dillerini bilmiyorum sizce giden arkadaşlarım neler yapmam gerek biraz bilgi verirmisiniz bana bu benim msn adresim sizlerden bana yardımcı olmanızı bekliyorum

8. User has not uploaded an avatar

vunipalece
    Üye

kıbrısta biraz para biriktirdim oaraya gidecek kadar şimdiye sizce oraya gitsem oradaki türkler bana yardımcı olurmu ne yapmam gerek ve eger aranızda giden varsa hangi bölge benim için daha iyi olur tşk

9. User has not uploaded an avatar

OMERIDILMEK
    Üye

kardes tanidigin yoksa gelme derim yuz ustu kalma

10. User has not uploaded an avatar

osman
    Üye

Bırak ömer bey rezil olsun , az önce başka başlık altında öyle bir laf ettiki hala sinir küpüyüm ,
    Japonla evlenen her türlü rezilliği kabulleniyormuş , adama bakya , biraz para birikdirmiş, gelecekmiş , yardım diyor , başka yerde de ukela ukela genelleme yaparak konuşuyor

11. User has not uploaded an avatar

kamuran
    Üye

slm arkadaşlar benim gerçekten japonyaya gitmem lazım, acilen paraya ihtiyacım,var nasıl gidebilirim,evli oldgum için borçlarım var.

12. User has not uploaded an avatar

mmurat
    Üye

ismim osman 25 yaşındayım japonyaya gitmeyi çok isterim nasıl gidebilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim sizlerden haber bekliyorum mesleğim kalıpcı soğukdemir duvar ustasıyımkendinize iyi bakın msn

13. User has not uploaded an avatar

hlyaakyldz
    Üye

arkadaslar japonyaya gıtmek için oncelıkle hepımızın de bılmesı gereken bısey var cok para lazım.cunku ucak bıletlerı cok pahalı.ve oraya gıttıkten sonra hersey bıtmıyor.cunku orda yasam cooook daha pahalı.gıder gıtmez bır iş bulun.ve calışmaya koyulun derım.benım gıden arkadasalar var okuldan ama onlar konusma yarısmalarına katılıp gıttıler.ole boş boş gıdersenız gocebe mısalı.orda sızı havalımanından dırejk geldıgınız yere gerı gonderırler unutmayın bunu.he deyınce gıdılmıyo yada param var gıderım olmuyo.mesela egıtım almaya gıdın normal bı unv bulun netten ordakı:ve maıllesın egıtım gormek ısıtyorum deyın.davetıye gondersınler.ve daha sonra sız bu vesıleyle belkı bı iş adamı yardımıyla bı burs alıp gıdebılırsınız.

14. User has not uploaded an avatar

omerfarukzorlu
    Üye

Eger okumak icin japonyaya gelmek istiyorsaniz her turlu zorluga katlanip gelin derim. Fakat burda calismak icin gelmeyi dusunuyosaniz ustune para da verseler gelmeyin derim.

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  15. User has not uploaded an avatar

evox700
    Üye

slm 21 yasındayım ve askerliği tecilliyim ben japonyaya yerlesmek yasamımı orda sürdürmek istiyorum bunun için öncelik dil bilmk sanırım eğer öyleyse bunu öğrene bileceğim birileri yada bir kurum varmı ...

birde baska ne gerekiyorsa bana bilgi verirseniz sevinirim...

yardımlarınızdan dolayı şimdiden saolun...

10 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla »

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS