Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya'da Yaşam

1. User has not uploaded an avatar

OMERIDILMEK
    Üye

arkadaslar
    Turkiyeden bir cok insan bu ulkede calismak yasamak veya ogrenim gormek istiyor bu konu hakkinda da sikca mesaj yollaniyor.Zannedersem disaridan cok cazip geliyor bu ulke
    kultur veya yasam acisindan cok guzel gorulsede sakin aldanmayin bu ulke cift maske kullaniyor aslinda.zamana ve olaylara gore isine gelen maskeyi kullaniyor.

Yani soylemek istedigim gelmeyi dusunen arkadaslar bir kez daha dusunun.

saygilar

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

greentea
    Üye

Arkadaşlar tesadüfen internette gezinirken bir blog (günlük buldum)sayfası buldum.Sayfa 13 senedir Japonya da yaşayan bir Türk ün kendi deneyimlerini sayfasına aktarmasından oluşuyor.Japonyayla ilgili farklı başka bir bakış açısı var oradada.
    Japonyaya birde bu gözle bakmak açısından yararlı olabileceğini düşündüm.

http://ortakrenkler.blogspot.com

Not:Verdiğim link yasal bir siteden.Eğer genede bu link'i vermem sayfanın kuralları açısından bir sorun yaratıyorsa lütfen silinsin.

3. User has not uploaded an avatar

inila
    Üye

Barış Bey iyi günler Japonya aslında tam komunist olacak ülke demişsiniz bunu biraz daha açabilir misiniz?Bir de son zamanlarda yaşadıklarınızın sizi iyice Japonya'dan soğuttuğunu belirtmişsiniz.Yaşadıklarınızı paylaşırsanız sevinirim.Sizce Japonya eskiye göre daha mı yabancı düşmanı ve nedeni nedir?Üstelik çok ciddi yaşlı nüfus sorunu olan bir ülke,eminim siz de biliyorsunuzdur 0-15yaş arası grubun nüfusa oranı en düşük ülke ve yabancı işçilere ihtiyacı var.öyle olduğuna göre daha esnek olmaları gerekmez mi?Sorularımı cevaplarsanız çok memnun olurum.Teşekkürler.Bu arada rumuzum aslında çinçila,kedileri çok severim de,ama site Türkçe karakterli rumuzları tanımıyo.

4. User has not uploaded an avatar

cavemanjp
    Üye

baris arkadasa katiliyorum helal iyi anlatmissin ....

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS