Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya Diğer / Çeşitli Yardım Konuları

 1. User has not uploaded an avatar

  sakura
  Üye

  Merhaba arkadaşlar şu an elimde Lonely Planet'in Best of Tokyo kitapçığı var(ingilizce) gerçekten çok açıklayıcı bir kitap üzerindeki haritalara çok geniş yer vermiş Tokyo şehrini gerçekten çok geniş anlatmış.Japonya'yı ve Tokyo'yu görmeyenlere, daha önceden bilgisi olmayanlara şiddetle tavsiye ederim.İngiltere'den 8 sterline almıştım.İstanbul'da Remzi kitap evinde gördüm ama fiyatına bakmadım.Bir de bunun 2007 basımı var ama daha burada çıkmamış.Saygılarımla.

  12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 2. User has not uploaded an avatar

  greentea
  Üye

  Sakura,
  Benim favorim her zaman Eyewitness Travel Guides ın kitaplarıdır.Çok daha fazla resim ve açıklama var ve çok ayrıntılı.Bende Newyork tan Japonyayla ilgili olanı almıştım 25 dolara.Bendeki de İngilizce.Burada da sordum ama malesef Japonya rehberinin daha Türkçesi hazırlanmamış (ingilizceside yok sanırım,çok kitapçıya sordum çünkü)Ama isteyince getirtebiliyorlarmış.
  Bende onu tavsiye ederim.

  12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 3. User has not uploaded an avatar

  sakura
  Üye

  Greentea, tavsiyen için teşekkür ederim.Amazon.com dan dediğin kitaba baktım gerçekten çok bilgilendirici gözüküyor.Tam 408 sayfa(2005 basım) hemde.Birde 2007 si var oda 416 sayfa.Kitab hakkındaki yorumlar iyi.Buradaki kitapçılarda bulabilirsem kendimi şanslı sayacağım:)Yok bulamassam o zaman Amazon'dan getirteceğim.Esasında daha çok kitap var ama en bilgilendirici ve açıklayıcı hangisiyse onu almak lazım.Saygılarımla.

  12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 4. google da Lonely Planet-pdf-torrent-ebook falan diye aratıp torrent sitelerinden kitabın e-book yada pdf olan halini download etmeyin , yasal değildir.
  (
  bilmem anlatabiliyormuyum ;)
  )

  12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
 5. erciyesjp

  erciyesjp
  Üye

  japonya'ya gelen bir cok turistde gordum. Genelde lonely planet'in tanitim kitabi ve phrasebooks'u kullaniyorlar.Gercekten kitap bir aciklayici ve kullanisli. Siddetle tavsiye ederim.

  12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Cevapla

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS