Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japon Mutfağı

Türk malları

(5 posts)

Etiketler:

, , , ,
  1. User has not uploaded an avatar

greentea
    Üye

Japonya da aradığımız her türlü Türk yiyeceği bulunabiliyor mu?Mesela süt ve süt ürünleri?Amerikada peynir ve yoğurt bulmakta çok sıkıntı çekerdik ki bu da çok büyük bir azaptı bizim için.Hayır vardıda ne peynir peynirdi,ne de yoğurt yoğurt gibiydi... =/

Türklerin olduğu her yer güzel.(Çok fazla olmamak kaydıyla) =)

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

OMERIDILMEK
    Üye

greentea
    Burada hakiki turk teneke peyniri,zeytin,helva,sucuk,gibi baslica turk kahvaltilik cesitlerini bulabilirsin.Bu ulkenin yogurtu cok kaliteli merak etme.Butun turk urunleri
    turkler tarafindan Turkiye den getiriliyor.
    Konsolosluk beni cok iyi bilir cunku ilk Turk beyaz peyniri japonya ya ben getirdim o zamana kadar kimse basaramamisti.
    Yeterki yurdum insani istemesin

3. User has not uploaded an avatar

greentea
    Üye

Kendi adıma sağolun Ömer Bey.Ne güzel,düşünmüş getirtmişsiniz,insanlarda memnun oluyorlar sizin sayenizde.Türkiyede ki damak tadına alışınca yurt dışında çok zorluk çekiyor insan.Nerde ne var onu da iyi bilmek lazım tabi ki.
    Bizim önümüzde yol göstercek insanlar olmadı biz yurt dışındayken o yüzden sıkıntı çektik,kendimiz arayıp bulmaya çalıştık hep.

Japonyanın nerelerinde bulabiliriz sizin bu ürünlerinizi peki?Sizden başka yiyecek itaalatı yapan Türkler var mı Japonya da?

(Birazcı reklam oluyor ama olsun =D )

4. User has not uploaded an avatar

OMERIDILMEK
    Üye

Greentea merhaba
    Su an japonyada bircok turk arkadas bu isle ugrasiyor.Japonya ya gelirsen zaten baslica Turk urunu satan dukkanlari bulursun.Cogunluk nagoya da oldugu icin
    bu tur marketker bu bolgede daha cok,tokyodada var.
    Ben bu isi yaklasik 8 yil once yaptim fakat 6 yildir da
    heavy equipment uzerine calistim ve hala devam ediyorum.
    Bahar trading hala gida uzerine calisiyor.

Saygilar

5. User has not uploaded an avatar

emrex
    Üye

internet uzerinden tikla al var tokyo merkezli turk marketi o olay cok guzel tiklayip aliyosun adrese teslim belirli bi ucretten sonrasina posta parasinida market karsiliyo gerci ben daha hic bu sekilde almadim saolsun ayhan market geliyo buraya kadar..Burdaki brezilyali marketinde de satiliyodu bi ara istedigin uurunu getiriyolardi ama Turk azalinca getirmemeye basladilar...

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS