Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Vize / Pasaport

1. User has not uploaded an avatar

Neosama
    Üye

Merhaba arkadaslar,

bu siteyi tesadufen buldum ve biraz inceledikten sonra arkadasimin bir problemi uzerine bu siteye kayit oldum!

arkadasim daha once japonya da yasiyordu ve evliydi yaklasik 5-6 yil japonya' da yasamis ama ama ayrildiktan sonra herhalde vizesi bitmis! bu sene birkac defa japonya ya giris yapmis ama bu defa giris yapamadi yani turkiye ye geri gonderdiler! acaba normal turist vizesi olarak bir yilda kac defa giris cikis yapabilir? bu konuda bana yardimci olurmusunuz lutfen?

simdiden tesekkurler!

Neo

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

gelis amacini kanitladiktan sonra herhangi bir engel cikmasa gerek.

3. User has not uploaded an avatar

Neosama
    Üye

slm Unforgiven01,

cevabin icin tesekkur ederim ama maalesef yetersiz!

cunku soyledigim kisi kiz arkadasiyla(japon kiz arkadasi) beraber gitmis ama almamislar! japonyada da beraber yasiyorlarmis! yani kiz arkadasiyla zman gecirmeye arti orada 5-6 yil kalmis oradaki arkadaslarini gormeye gitmis !

benim duydugum kadar ama yanlista olabilir sadece bir soylenti yilda sadece 3 defa giris cikis yapilabiliyormus! buraya mesaj yazmamin nedeni bunun dogru olup veya olmadigini ogrenmem! yinede bana verdigin cevap icin tesekkurler!

Neo

4. unforgiven01

unforgiven01
    Moderatör

bende 1 yil icerisinde 2 defa girmistim.
    3. yu ise giris giris cikis yapmayip japonyada extention yani 3 aylik uzatma yapmistim. 3.uzatma final extention olarak gecti.
    benim yerimde bir amerikan veya kanadali olsa 3. uzatma final extention olmazdi.

5. User has not uploaded an avatar

camukka43
    Üye

arkadaslar isterseniz senede 5 defa gidin turkiye ye sorun yok ben 1 yilda 4 defa gitim geldim sorun yok ona karisamazlar ama soruyolar neden cok gidiyosun diye bende ailemde hasta war dedim ok dediler

6. User has not uploaded an avatar

asakusa
    Üye

merhaba arkadaşlar ben işim gereği yılda 6 kere Japonya'ya turist vizesiyle giriyorum ve bunu son birkaç yıldır yapıyorum.sadece 2 kere birkaç dakika bekletmeleri dışında bir sorun yaşamadım.ama tabi ki geliş sebebiniz çok önemli.size güvenmezlerse yapabileceğiniz bir şey yok.

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS