Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya.org

1. Sitede kasıtlı olumsuz bir durum yok aslında.

Mamiko, muratjp, dallamadailama aynı kişi, üyeliği durdurulduğunda sürekli küfür mesajları yazan garip biri. Bu kişi ve arkadaşlarının derdi nedir bilmiyorum.

Fakat sitenin kuruluşu, ve amacı bellidir. (http://www.japonya.org/hakkimizda/)

Ama foruma üye alırken bir kısıtlama yapmıyoruz, ve dolayısıyla seviyesiz kişiler de üye oluyor. İşin kötü yanı şu, forumda bulunmasını istediğimiz kişiler de bu kişilerin saçma sapan mesajlarını gördüklerinde siteden soğuyorlar.

Bu nedenle siteye yakında yeni bir bölüm ekliyeceğiz, bu bölüme sadece davet edilenler üye olabilecek. Üyelerin açık kimliği de bu bölümün üyeleri tarafından bilinecek.

Kısaca, site yönetimi de forumda bazı mesajlardan rahatsızdır ve bu mesajlar silinecek ya da gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

bahadirkolerkilic
    Üye

evet sizden tek istegim boyle bos insanlari sitenizden arindirmaniz boyle guzel bir site icin mikrop gibi kalan bir isimdi kendisi sizden cok tesekkur ediyorum..bu arada forma yeni uye oldum sizdemi japonyadasiniz..

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS