Japonika Logo
Türk Japon Gönüllüleri Logo
トルコ

Japonya Forum » Japonya'da Eğitim

1. User has not uploaded an avatar

zali515
    Üye

Japon üniversitelerinde hangi bölümlerde okumak sizce daha mantıklı? (lütfen hem kalbinizden geçen bölümü hemde mantığınızın söylediği bölümü de yazın )

yabancı ve yerli öğrencilerin üniversitede en çok tercih ettikleri bölümler hangileri?

(şahsen benim gönlüm spor psikolojisi ve yönetimi ile basketbol koçluğu alanında yüksek lisans yapmaktan yana.aklım ise; ticaretle ilgili bir bölüm oku japonca da öğren sonra gel türkiyede özel bir şirkette çalış diyor...)

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  2. User has not uploaded an avatar

sembal
    Üye

ben kendi bölümüm hakın da ögrenim görmek isterim yani su ürünleri. Bu konda dünya lideri olan bi ülkede ögrenim görmek harika olurdu.

12 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  3. User has not uploaded an avatar

mutlu
    Üye

arkadaşlar japonlar kalite kavramını, kalite yönetimi denen şeyi dünyaya duyurmuş ve akım başlatmış bir yer olarak biliniyor, japonya da kalite yönetimi eğitimi konusunda bir bilgisi olan var mı acil yardıma ihtiyacım var...

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #
  4. User has not uploaded an avatar

omerfarukzorlu
    Üye

Japonlar yonetim konusunda degil yonetilme konusunda uzmanlar. O yuzden burda herhangi bir kontrol sistemi ile cok iyi sonuc alanabilir.
    Ben management of technology and industry okuyorum management konusunda cok da iyi olduklarini soyleyemem.

11 yıl önce Ozel Mesaj Gondermek icin Uye olun #

Bu konu için RSS beslemesi

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

UNICMS